Folie grzewcze ZESTAWY

Folie grzewcze - zestawy

Folie grzewcze w zestawach Mission Air to najbardziej zaawansowane i nowoczesne systemy ogrzewania elektrycznego na podczerwień, które przeznaczone są do nowych budynków oraz po termomodernizacji. W skład zestawów wchodzi termoregulator, folia grzewcza oraz niezbędne akcesoria do montażu systemu grzewczego. Jeśli będziesz miał problem z doborem elementów montażowych, to z przyjemnością Ci pomożemy w dopasowaniu optymalnych rozwiązań. 

Jak działa folia grzewcza w ogrzewaniu podłogowym?

Bazę podłogowej folii grzewczej tworzy folia PET. Charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz na ścieranie. Ponadto wykazuje sporą izolacyjność i ognioodporność, dzięki czemu cały system ogrzewania jest w pełni bezpieczny. Sterowanie ogrzewaniem oraz temperaturą odbywa się przy pomocy termostatu, który załączony jest w zestawie.

Folia grzewcza to nic innego jak grzejnik elektryczny z grafitową grzałką, która pod wpływem oporu elektrycznego generuje ciepło pod postacią długiego promieniowania podczerwonego. Wytworzone w ten sposób ciepło ogrzewa przedmioty, które znajdują się w pomieszczeniu, dzięki czemu można porównać działanie mat do promieni słonecznych.

Istotną zaletą naszej oferty jest to, że nie musisz oddzielnie kupować pojedynczym elementów systemu, aby zbudować instalację do elektrycznego ogrzewania podłogowego. Wszystko znajduje się w naszym pakiecie, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie!

Folie grzewcze na podczerwień w zestawie montażowym

Czym różnią się nasze folie grzewcze w zestawie do ogrzewania podłogowego od tradycyjnego? Przede wszystkim podczerwień nie ogrzewa powietrza, tylko konkretne przedmioty, które znajdują się w jej zasięgu. Jeśli folia umieszczona zostanie pod panelami, to ogrzaniu ulegną wszystkie elementy wykończeniowe. W odróżnieniu od innych systemów, promienie cieplne w pierwszej kolejności emitowane są w stronę pomieszczenia, a nie unoszą się w górę.

Nasze zestawy zawierają wszystkie akcesoria montażowe, dzięki którym możesz samodzielnie zamontować ogrzewanie w swoim domu. Gotowe zestawy sprawdzą się także w mieszkaniach i firmach, na przykład w pomieszczeniach biurowych. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu!