Elektryczne osuszacze powietrza

Aktywne filtry

Osuszacze powietrza budowlane

Nasze osuszacze powietrza budowlane przeznaczone są przede wszystkim na budowy. Doskonale zdają one również egzamin w pomieszczeniach, gdzie panują surowe i trudne warunki pracy. Ich wydajność pozwala na skuteczne usuwanie skutków powodzi, a także okazują się niezwykle pomocne w winnicach, muzeach i warsztatach. Profesjonalne osuszacze powietrza z naszej oferty są bardzo dobrym wyborem do pomieszczeń o dużej kubaturze. Sprawdź ofertę naszego sklepu Mission Air!

Profesjonalne osuszacze powietrza na budowy

Osuszacze budowlane to urządzenia, które efektywnie usuwają nadmiar wilgoci z pomieszczeń. Gwarantują tym samym jego optymalną wilgotność i pozwalają na jej kontrolowanie w magazynach, budynkach przemysłowych oraz halach produkcyjnych. Wszystkie nasze osuszacze przemysłowe przyspieszają parowanie i wysychanie wody. Dzięki temu umożliwiają zapobieganie niszczeniu materiałów higroskopijnych oraz ograniczają praktycznie do zera możliwość występowania pleśni i zagrzybień.

Jak działają osuszacze budowlane i przemysłowe z oferty Mission Air

Bez względu na poziom szczelności okien i drzwi, do pomieszczeń zawsze przedostaje się wilgoć, która może przenikać nawet przez betonowe, grube mury. Nadmierna wilgotność powietrza może przyspieszać powstawanie pleśni i rdzy, które uszkadzają materiały budowlane oraz instalację elektryczną. Budowlane osuszacze zapobiegają powyższym skutkom dzięki swojej wysokiej wydajności osuszania.

Mogą one działać przez całą dobę, dzięki wbudowanemu wentylatorowi, który pozwala na usunięci nadmiaru wilgoci z powietrza od razu do parownika, w którym rozpoczyna się proces skraplania. Następnie płyn jest odprowadzany do specjalnego zbiornika na wodę, który można w prosty i szybki sposób opróżnić.

Jeśli szukasz wydajnego i wysokiej klasy budowlanego osuszacza wilgoci, to zapraszamy do zapoznania się ofertą Mission Air. Jeśli nie wiesz, jaki model urządzenia wybrać, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać optymalne rozwiązanie!