Maty grzewcze elektryczne

Aktywne filtry

Maty grzewcze elektryczne

Ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem elektrycznych mat grzewczych jest bardzo prostym sposobem na równomierne podniesienie temperatury w pomieszczeniach. Oferowane w naszym sklepie maty grzejne możesz układać pod panelami i płytkami w domach, biurach, hotelach czy też budynkach użyteczności publicznej. Jeśli odpowiednio dobierzesz maty elektryczne, znacząco podniesiesz komfort swojego życia. Sprawdź ofertę Mission Air!

Ogrzewanie podłogowe z matami grzejnymi

System ogrzewania podłogowego stale zyskuje na popularności. Wielu naszych klientów docenia to, że maty grzewcze w sposób równomierny ogrzewają posadzkę i działają dzięki energii elektrycznej, co nie wiąże się z koniecznością prowadzenia przewodów wodnych. Ogrzewanie przy pomocy specjalnych mat może być głównym źródłem ciepła, jak również stanowić dodatkowe wsparcie systemu grzewczego.

Maty grzewcze elektryczne są doskonałym rozwiązaniem, które generuje wysokie oszczędności, w szczególności, gdy w domu zainstalowana jest fotowoltaika. W innych przypadkach rachunki za prąd także pozytywnie zaskoczą, ponieważ nie ma konieczności ustawiania termostatu, a ogrzewanie może być wyłączone, gdy nikogo nie ma w domu lub biurze. Zaletą oferowanych przez nas mat grzejnych jest to, że nagrzewają się one w bardzo krótkim czasie, więc równie szybko oddają ciepło na podłogę.

Elektryczne maty grzewcze - efektywne ogrzewanie pomieszczeń

Na montaż mat grzewczych elektrycznych najlepiej zdecydować się podczas projektowania i budowy domu. Jeśli jednak planujesz remont mieszkania i wymianę okładziny podłogowe, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taka instalacja również się w nim znalazła. Maty grzewcze podłogowe elektryczne posiadają wiele zalet, które z pewnością docenisz.

Zamiana tradycyjnego grzejnika na podłogowe maty nie wymaga instalacji pieca w kotłowni. Mało tego, zyskujesz więcej przestrzeni, a także możliwość ciekawszej aranżacji wnętrz, przy jednocześnie wyższym komforcie cieplnym. Brak mało estetycznych grzejników i rur doprowadzających ciepło z pewnością będą zmianą na duży plus.

Ogrzewanie podłogowe elektryczne z matami grzewczymi Mission Air

Co nas wyróżnia na rynku? Przede wszystkim jakośc naszych produktów. Cechują się one niezawodnością, a także gwarancją optymalnego komfortu cieplnego, dzięki czujnikowi temperatury, który możesz zakupić w naszym sklepie. Nasze maty elektryczne podłogowe pod panele i płytki ceramiczne mogą stanowić główne źródła ciepła, jak również tylko dogrzewać wybrane pomieszczenie. Cała instalacja grzejna schowana jest pod podłogą, która już po kilku minutach od aktywacji termostatu staje się przyjemnie ciepła. Ponadto nasze maty grzewcze pod panele i płytki można w bardzo prosty i szybki sposób zamontować. Dostępne są one w wielu różnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!