Inteligentny dom smart home

Aktywne filtry

Inteligentny dom - Smart Home

Jaki jest współczesny dom? Przede wszystkim nowoczesny, charakteryzujący się przestrzenią, komfortem życia i niepowtarzalnym stylem. Z drugiej strony cechuje się bezpieczeństwem i otwartością dla przybyłych gości. Coraz więcej gospodarstw domowych, dzięki postępującej technologii, zaczyna korzystać z systemów inteligentnego domu, znanych jako Smart Home. W ofercie Mission Air znajdziesz wiele urządzeń automatyki domowej, które znacząco podniosą komfort i wygodę Twojego życia. Oferujemy między innymi inteligentne gniazdka, którymi można sterować przy pomocy smartfona, ponieważ są podłączane do sieci WiFi. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Czym wyróżnia się inteligentny dom?

Inteligentny dom to taki, w którym większość urządzeń komunikuje się ze sobą bezprzewodowo i bez konieczności Twojej ingerencji. Określone sprzęty współdziałają ze sobą, dzięki czemu tworzą funkcjonalny i nowoczesny charakter wnętrz. Wygodę zapewniają między innymi inteligentne gniazdka, czujniki ruchu, czujniki temperatury, a także inteligentne oświetlenie, rolety, czy czujniki gazu. Dzięki temu wzrasta poziom Twojego bezpieczeństwa oraz Twojej rodziny.

Optymalny poziom bezpieczeństwa zagwarantuje Ci również monitoring, z którego możesz korzystać z każdego miejsca na świecie. A to wszystko za sprawą tego, że jest on podłączony do sieci internetowej, a Ty na dedykowanej aplikacji na smartfona możesz podejrzeć w czasie rzeczywistym co dzieje się wokół Twojej posesji, czy w domu. Oferowane w Mission Air systemy Smart Home to gwarancja niezawodności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu życia.

Dlaczego warto inwestować w system inteligentnego domu?

Urządzenia Smart Home składające się na dom inteligentny sprawiają, że przebywanie w nim jest jeszcze przyjemniejsze i komfortowe. Wszystkie sprzęty, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, doskonale sprawdzają się w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. W Smart Home zarządzanie całym systemem ogranicza się do niezbędnego minimum. W głównej mierze sterujesz nim przy pomocy dedykowanych aplikacji mobilnych. Dzięki temu możesz sterować urządzeniami Smart Home z każdego miejsca na świecie. W przypadku sytuacji zagrożenia, otrzymasz na swój smartfon stosowną informację. Nie czekaj i już dzisiaj zamów urządzenia dla Twojego domu w systemie Smart Home!