Zestawy z matami pod płytki

Maty elektryczne pod płytki - Zestawy

Kaloryfery nadal są najczęściej wykorzystywanym sposobem na ogrzewanie domów, mieszkań oraz pomieszczeń w innych budynkach. Rozwój technologii sprawia, że w Mission Air możemy zaoferować alternatywne źródło ciepła, które będzie nie tylko wydajniejsze, ale także energooszczędne. Znajdziesz u nas zestawy mat grzewczych do ogrzewania podłogowego, które pozwoli zadbać Ci o komfort cieplny w każdym pomieszczeniu. Możesz je zamontować pod płytkami różnego rodzaju. Nasze maty grzewcze pod płytki dają dodatkowo możliwość lepszej aranżacji przestrzeni i zaoszczędzenia miejsca w pomieszczeniach, ponieważ z powodzeniem zastępują wysłużone już kaloryfery.

Elektryczne maty grzewcze pod płytki w zestawach

Oferowane przez nas maty grzejne są niezwykle cienkie i łatwe w montażu, dlatego nadają się do instalacji w budynkach nowych oraz remontowanych. Jedynym widocznym elementem całego zestawu do ogrzewania podłogowego jest regulator temperatury. Cechuje się on estetycznym designem, dzięki czemu może idealnie wkomponować się w różne style aranżacji pomieszczeń. 

W zestawach znajdują się jednostronnie zasilane samoprzylepne maty, które można w prosty sposób układać na podłodze. Dedykowany model mat, do płytek ceramicznych oraz innych rodzajów, cechuje się mocą 160 W/m2. Maty wykonane są z cienkiego przewodu grzewczego, który odporny jest na wysokie temperatury.

Zestawy mat do ogrzewania podłogowego z termostatem

Zastosowanie naszych zestawów do ogrzewania podłogowego z matą MA-160 to gwarancja znacznej poprawy komfortu cieplnego i optymalnej temperatury w pomieszczeniu. Taki system może stanowić dodatkowe lub główne źródło ciepła, dzięki czemu bardzo chętnie wykorzystywany jest do ogrzewania wszelkiego rodzaju pomieszczeń, zarówno w nowo wybudowanych domach, jak i po remoncie.

Wraz z inteligentnym regulatorem temperatury, nasze zestawy są niezwykle wydajne i jednocześnie proste w obsłudze. Sterowanie temperaturą nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Prosta obsługa, energooszczędność oraz dbałość o środowisko - wszystkie te cechy sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla elektrycznych systemów grzewczych. Do zestawów dołączone są również akcesoria montażowe, takie jak ochronne peszle, podtynkowe puszki do regulatora, czy podłogowe czujniki temperatury. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!