Płyty budowlane

Płyty budowlane

Termoizolacja Mission Air to wysoce zaawansowane technologie i niezwykle zaawansowane rozwiązania, które świetnie sprawdzają się między innymi w zagwarantowaniu komfortu cieplnego w domu, mieszkaniu, a także w firmie. W naszej ofercie znajdziesz płyty termoizolacyjne, które możesz wykorzystać do wyłożenia podłogi lub wzniesienia konstrukcji nośnych. Oferowane przez nas materiały budowlane charakteryzują się świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz wytrzymałościowymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Płyty budowlane termoizolacyjne

Nasze produkty świetnie sprawdzają się w szczególności w łazience. Jest to miejsce narażone na szkodliwe działanie wilgoci, a absorpcja wody przez niskiej jakości materiały, użyte do zabudowy wanny lub umywalki, jest bardzo duża, co prowadzi do ich uszkodzenia. Efektem może być pęcznienie płyt i ich odkształcanie się, co przyczynia się dodatkowo do rozwoju pleśni i grzybów. Decydując się na remont łazienki, warto zadbać o wybór materiałów, które mają podwyższony stopień izolacji od wilgoci i wody.

Wysoka jakość płyt termoizolacyjnych do zabudowy

Co wyróżnia nasz sklep i asortyment w nim oferowany? Przede wszystkim każdy produkt jest u nas dostępny w wielu rozmiarach i wersjach. Płyty budowlane wykonane są na bazie sztywnego polistyrenu ekstrudowanego, który nie zawiera związków CFC. Ma on zwartą konstrukcję litej struktury zamkniętokomórkowej. Obie strony płyty polistyrenowej są wzmocnione siatką z włókna szklanego z wieloskładnikowa mieszanką polimerową i dodatkiem żywicy. Dzięki temu nasz produkt jest nie tylko bardzo lekki, ale także niezwykle wytrzymały. Ze względu na swoją wodoodporność świetnie nadaje się do tworzenia zabudowy wanny, umywalki, jak również budowania sufitów. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu!