Program "Czyste Powietrze" z Mission Air®!

Uzyskaj nawet do 136 200 zł bezzwrotnej dotacji!

Program "Czyste Powietrze" to dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji budynków oraz wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy.

Jednym z elementów programu "Czyste Powietrze" jest wymiana dotychczasowego, nieekologicznego źródła ogrzewania, czyli tradycyjnego "kopciucha" na nowoczesny system ogrzewania jakim z pewnością jest ogrzewanie elektryczne:

-elektryczne maty i przewody grzejne,

-folie grzewcze na podczerwień,

-elektryczne grzejniki konwektorowe,

-elektryczne promienniki podczerwieni.

Folia grzewcza MissionAir BlackSilver w systemie ściennym
Folia grzewcza MissionAir BlackSilver w systemie sufitowym
Folia grzewcza MissionAir BlackSilver w systemie podłogowym

Dla kogo?

Dla właścicieli i współwłaścicieli jednorodzinnych domów mieszkalnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynkach jednorodzinnych posiadających wyodrębnioną księgę wieczystą.

Na co i ile?

Dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji budynków oraz wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy.
Weź nawet do 136 200 zł bezzwrotnej dotacji!

Jak złożyć wniosek

Zapoznaj się z dokumentami programowymi. Złóż wniosek o dotację, dotację z prefinansowaniem lub kredyt z dotacją w banku.

Wymień starego "kopciucha" na nowoczesne ogrzewanie elektryczne!

Sprawdź listę ZUM

Lista zielonych urządzeń i materiałów, które kwalifikują się do programu "Czyste Powietrze".

Skorzystaj z wyszukiwarki produktów dostępnej pod poniższym linkiem, aby sprawdzić czy dany produkt lub urządzenie może zostać zakwalifikowane do udziału w programie "Czyste Powietrze".

Lista ZUM współtworzona jest przez producentów. Aby produkt znalazł się w zestawieniu, konieczna jest jego wcześniejsza rejestracja przez producenta.

Bez trudu odszukasz w niej produkty Mission Air!

mata grzewcza ma-160 mission air