Folie grzewcze na podczerwień

Aktywne filtry

Folie grzewcze na podczerwień

Jeśli szukasz niezawodnego, nowoczesnego i oszczędnego systemu ogrzewania, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasze folie grzewcze na podczerwień świetnie nadają się do ogrzewania podłogowego, sufitowego i ściennego. Oferowane przez nas systemy grzewcze opierają się na cienkich foliach, które cechują się bezawaryjnością. Możesz je wykorzystać jako podstawowe źródło ogrzewania w swoim domu lub jako dogrzewanie punktowe.

Ogrzewanie na podczerwień dzięki wysokiej klasy foliom grzewczym

Montaż folii grzewczych, które oferujemy nie zajmuje wiele czasu. W zależności od wielkości powierzchni, możesz to zrobić nawet w ciągu jednego dnia! Jest to bardzo krótki czas, dzięki czemu możesz praktycznie natychmiast cieszyć się swoim nowym systemem grzewczym. Folie są zdecydowanie tańszym i łatwiejszym w montażu rozwiązaniem, niż tradycyjne ogrzewanie podłogowe. Możesz je zainstalować zarówno na etapie budowy, jak i podczas remontu. Jeśli Twoje obecnie ogrzewanie Cię nie satysfakcjonuje, nie spełnia Twoich oczekiwań, a przy tym jest drogie w eksploatacji, to nasze produkty z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Folie grzewcze na podczerwień w Mission Air

Wbrew pozorom ogrzewanie na podczerwień nie jest drogie. Mało tego, niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko ekonomicznych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla alergików, ponieważ bezpieczne promieniowanie podczerwone nie unosi gorącego powietrza, natomiast ogrzewa wszystkie elementy znajdujące się w pomieszczeniu, które następnie oddają ciepło do otoczenia. Folie grzewcze dzięki swojej elastycznej i cienkiej konstrukcji, a także mocy 160 W/m² posiadają wiele zastosowań i mogą być montowane praktycznie wszędzie. Jeśli szukasz alternatywnego systemu grzewczego, to ogrzewanie podczerwienią z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie potrzeby, także do kontaktu z naszymi specjalistami.