mission air, missionair, zestaw instalacyjny do ogrzewania black silver 100 cm na podczerwień IR, elektryczne ogrzewanie
mission air, missionair, zestaw instalacyjny do ogrzewania black silver 100 cm na podczerwień IR, elektryczne ogrzewanie
mission air, missionair, manualny regulator, biały regulator pokojowy, termostat pokojowy, sterownik temperatury
mission air, missionair, rolka foli grzewczej black silver 100 cm, folia z technologia PTC, folia na podczerwień
mission air, missionair, czarny regulator pokojowy, termostat pokojowy black, termostat pokojowy prosty w obsłudze
mission air, missionair, folia grzejna na podczerwień, folia IR, folia grzejna z technologią PTC,
mission air, missionair, folia do ogrzewania elektrycznego na podczerwień, folia black silver szerokość 100 cm , folia black
mission air, missionair, trzy wielkości folii grzewczych silver, folia 100cm folia grzewcza 50 cm i folia grzewcza 30 cm
mission air, missionair, folia grzewcza pokazana z bliska, folia srebrna do ogrzewania podłogowego, folia na podczerwień IR
mission air, missionair, wizualizacja foli grzewczej na suficie, na ścianie, na podłodze, folia grzewcza IR, grzanie na prąd

Zestawy z folią grzewczą na podczerwień Black Silver PTC 160W/m², szerokość folii 100cm

Zapewnij sobie nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny system elektrycznego ogrzewania na podczerwień z folią grzewczą Mission Air!

Folia grzewcza Black Silver o szerokości 100cm wyróżnia się innowacyjną technologią PTC, która pozwala na jeszcze niższe zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi foliami grzewczymi. Co istotne, moc systemu automatycznie maleje wraz ze wzrostem temperatury, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo przed miejscowym przegrzaniem.

W zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria instalacyjne, których ilość przedstawiona jest w tabeli w opisie produktu i zależna jest od wielkości zestawu.

W ofercie Mission Air znajdziesz również podkłady izolacyjne oraz folie paroizolacyjne, które kompleksowo uzupełnią Twój system ogrzewania na podczerwień.

 • Kod produktu: ZESTAW IR BS 160W 1m2 szer.100cm
Powierzchnia grzewcza:
Sterownik:

Cena:

188,00 zł
178,60 zł
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 188.00 zł
Produkt dostępny w magazynie!

Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł

Opis

mission air, missionair, mission air®, ikonka 10 lat gwarancji

10 lat gwarancji

mission air, missionair, mission air®, ikonka 160 W/m² moc jednostkowa

160 W/m²
moc jednostkowa

mission air, missionair, mission air®, ikonka Nowoczesna technologia PTC

Nowoczesna technologia PTC

mission air, missionair, mission air®, ikonka 100 cm szerokość folii

Szerokość folii 100 cm

mission air, missionair, mission air®, ikonka Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

mission air, missionair, mission air®, ikonka Ogrzewanie ścienne

Ogrzewanie ścienne

mission air, missionair, mission air® ikonka Ogrzewanie sufitowe

Ogrzewanie sufitowe

mission air, missionair, mission air®ikonka 9 regulatorów do wyboru

9 regulatorów do wyboru

Nowoczesne ogrzewanie elektryczne na podczerwień

mission air, missionair, Folia grzewcza IR Black Silver 100cm

Innowacyjna technologia folii grzewczych na podczerwień - sposób na komfortowe ogrzewanie podłogowe

Nowoczesna folia grzewcza na podczerwień to rodzaj niezwykle cienkiego promiennika podczerwieni, który przeznaczony jest do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, ściennym i sufitowym. Może również służyć jako ogrzewanie luster, tzw. antipara.

Folia grzewcza skutecznie wytwarza opór elektryczny na pasmach grafitu, który jest oddawany w postaci długofalowego promieniowania podczerwonego. Dzięki temu takie ogrzewanie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia domowników i nie przenika do głębszych tkanek skóry. 

Zastosowanie folii na podczerwień w ogrzewaniu podłogowym pozwala uzyskać tak lubiany efekt ciepłej podłogi.

Kompletne rozwiązanie!

Szukasz innowacyjnego rozwiązania do ogrzewania domu, które jest energooszczędne i wygodne w użyciu? Nie chcesz samodzielnie kompletować poszczególnych elementów?

Skorzystaj z naszej oferty zestawów z folią grzewczą na podczerwień z serii Black Silver o mocy 160 W/m².

Zestawy dostępne są w wielu wariantach, od 1 m² do 30 m². Dzięki temu możesz wybrać idealny produkt dla siebie, w metrażu, w którym chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe na podczerwień. W oferowanych zestawach znajdziesz wszystkie niezbędne komponenty, które pozwolą Ci cieszyć się przyjemnie ciepłą podłogą w bardzo krótkim czasie.

Wybierając nasze zestawy z folią grzewczą na podczerwień, nie musisz samodzielnie kompletować całego zestawu z poszczególnych elementów, co dla osób nieposiadających niezbędnej wiedzy, może okazać się bardzo trudnym zadaniem.

mission air, missionair,Folia grzewcza IR Black Silver widoczna w przekroju podłogi w pomieszczeniu
mission air, missionair,Folia grzewcza IR Black Gold 50cm w rolce

Działanie folii grzewczej na podczerwień marki Mission Air®.

Generując opór na splotach grafitowych, mata prowadzi do emisji promieniowania podczerwonego, które jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia domowników. 

W pierwszej kolejności ciepło emitowane przez folię jest odczuwane bezpośrednio przez osoby przebywające w pomieszczeniu. Dzięki temu zjawisku przyjemna temperatura jest przez nas odczuwalna niezwykle szybko. Nie musimy czekać, aż system ogrzeje powietrze, które dopiero później ogrzewa nas, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego.

Po drugie, system oddziałuje również bezpośrednio na przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. W największym stopniu folia ogrzeje podłogę, pod którą jest zainstalowana. W ten sposób uzyskujemy tak lubiany efekt ciepłej podłogi, jak w przypadku tradycyjnego wodnego ogrzewania podłogowego.

Nowoczesna technologia PTC

Folie grzewcze na podczerwień Mission Air® z serii Black Silver wyposażone są w technologię PTC, która jest unikalna w swojej klasie!

PTC działa na zasadzie, że rezystancja obwodu wzrasta wraz ze wzrostem temperatury. W konsekwencji powoduje to zjawisko obniżenia prądu płynącego przez element grzewczy. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że moc obwodu spada wraz ze wzrostem temperatury.

Dzięki samoregulacji, elementy grzejne PTC nie mogą się przegrzać, co czyni je szczególnie bezpieczną i niezawodną technologią grzewczą.

Zdecydowaną zaletą technologii PTC jest zauważalnie niższe zużycie energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnym systemem grzewczym.

mission air, missionair,Folia grzewcza IR Black Silver
mission air, missionair,Folia grzewcza IR Black Silver 50cm w rolce

Niezależny system ogrzewania

System ogrzewania folią grzewczą na podczerwień jest obecnie najbardziej wydajnym i energooszczędnym systemem grzewczym dostępnym na rynku.

Folie grzewcze charakteryzują się niezwykle szybkim czasem reakcji termicznej, szczególnie w porównaniu do tradycyjnego wodnego ogrzewania podłogowego.

Odpowiednio zaprojektowany system z wykorzystaniem folii grzewczych z serii Black Silver, może z powodzeniem pełnić rolę jedynego i niezależnego ogrzewania w pomieszczeniu.

10-letnia gwarancja na folię

Folie grzewcze na podczerwień Mission Air® z serii Black Silver doskonale sprawdzają się jako jedyny lub dodatkowy system ogrzewania w domach, mieszkaniach czy biurach.

Warunkiem pełnej ochrony gwarancyjnej jest wykonanie podłączenia elektrycznego przez uprawnionego elektryka, który dokona odpowiedniego wpisu w wyznaczonym miejscu karty gwarancyjnej.

Gwarancja na termostat pokojowy w każdym przypadku wynosi 2 lata.

mission air, missionair,Folia grzewcza IR Black Silver 50cm trzymana w dłoniach
mission air, missionair,Folia grzewcza BlackSilver w systemie ściennym
mission air, missionair,Folia grzewcza BlackSilver w systemie sufitowym
mission air, missionair,Folia grzewcza BlackSilver w systemie podłogowym

Ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe

System ogrzewania folią grzewczą na podczerwień może być stosowany jako: elektryczne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne, a nawet ogrzewanie sufitowe.

Zastosowanie folii grzewczej jako ogrzewania podłogowego, pozwoli nam uzyskać tak lubiany efekt ciepłej podłogi, jak w przypadku tradycyjnego wodnego ogrzewania podłogowego. Folia grzewcza na podczerwień może być zainstalowana pod podłogą z laminatu lub płytek. Każda z tych metod wymaga specjalistycznego schematu instalacji, który został przedstawiony w dalszej części opisu.

System ścienny lub sufitowy zalecany jest w przypadku, gdy nie mamy możliwości efektywnego wykorzystania powierzchni podłogi ze względu np. na dużą ilość stałych mebli lub chęć zastosowania grubej wykładziny dywanowej.

Wybierz idealny regulator temperatury

ARIES

Ręczny sterownik przeznaczony do montażu podtynkowego (w puszce). Sterownik działa w oparciu o odczyty z wbudowanego czujnika temperatury pomieszczenia oraz dane z przewodowego czujnika temperatury podłogi.

 • zakres regulacji temperatury 5-40°C
 • Dioda LED wskazująca stan pracy urządzenia
 • Czujnik temperatury podłogi w zestawie
 • funkcja zapobiegająca zamarzaniu
 • Stopień ochrony IP20
 • Zabezpieczenie 16A
 • Regulowany termostat
 • włącznik/wyłącznik

ARIES LCD

Cyfrowy regulator temperatury, który pozwala na sterowanie pracą systemu elektrycznego ogrzewania podłogowego.

 • niezwykle prosta obsługa - dwa przyciski funkcyjne,
 • cyfrowy termostat,
 • montaż w puszcze podtynkowej lub ramce elektrycznej,
 • czujnik temperatury podłogi w zestawie i wbudowany czujnik temperatury powietrza,
 • funkcja antyzamarzaniowa,
 • stopień ochrony IP21,
 • zabezpieczenie 16A

TAURUS

Programmable room controller, equipped with an easy-to-read LCD display. The controller works based on readings from the built-in room temperature sensor and data from the wired floor temperature sensor.

The controller is available in white and black versions.

 • 5 głównych przycisków funkcyjnych
 • Wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury 5-45°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • Funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • Bateria podtrzymująca ustawienia w przypadku awarii zasilania
 • Czujnik temperatury podłogi w zestawie
 • funkcja zapobiegająca zamarzaniu
 • Stopień ochrony IP20
 • Zabezpieczenie 16A

LIBRA WiFi

Programowalny regulator pokojowy, wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD. Model Libra został wzbogacony o funkcję bezprzewodowego sterowania poprzez domową sieć WiFi. Sterownik działa w oparciu o odczyty z wbudowanego czujnika temperatury pokojowej oraz dane z przewodowego czujnika temperatury podłogi.

Sterownik dostępny jest w wersji białej i czarnej.

 • Kontroler z obsługą Wi-Fi
 • współpraca z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa
 • dotykowy panel sterowania
 • Wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury 5-45°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • Funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • Czujnik temperatury podłogi w zestawie
 • funkcja zapobiegająca zamarzaniu
 • Stopień ochrony IP20
 • Zabezpieczenie 16A

LEO WiFi

Programowalny regulator pokojowy, wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD. Model Leo umożliwia bezprzewodowe sterowanie za pośrednictwem domowej sieci WiFi. Sterownik działa w oparciu o odczyty z wbudowanego czujnika temperatury pokojowej oraz dane z przewodowego czujnika temperatury podłogi.

Sterownik dostępny jest w wersji białej i czarnej.

 • Kontroler z obsługą Wi-Fi
 • współpraca z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa
 • ekran dotykowy
 • Elegancki panel przedni wykończony szkłem
 • Wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury 5-45°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • Funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • Czujnik temperatury podłogi w zestawie
 • funkcja zapobiegająca zamarzaniu
 • Stopień ochrony IP20
 • Zabezpieczenie 16A

GEMINI WiFi

Radiowy sterownik pokojowy, wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD. Zestaw składa się z bezprzewodowej jednostki sterującej, którą można umieścić w dowolnej części pomieszczenia, oraz jednostki wykonawczej montowanej w puszce elektrycznej. System łączy się ze sobą za pomocą fal radiowych. Model Gemini umożliwia bezprzewodowe sterowanie za pośrednictwem domowej sieci WiFi. Sterownik działa w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika temperatury pomieszczenia.

Sterownik dostępny jest w wersji białej i czarnej.

 • Kontroler z obsługą Wi-Fi
 • współpraca z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa
 • ekran dotykowy
 • niezależna bezprzewodowa jednostka sterująca
 • łączność radiowa
 • Elegancki panel przedni wykończony szkłem
 • Wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury 5-35°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • Funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • funkcja zapobiegająca zamarzaniu
 • Stopień ochrony IP20
 • Zabezpieczenie 16A
mission air, missionair,Akcesoria przyłączeniowe do zestawu z folią grzewczą Mission Air

Akcesoria montażowe w zestawie

W zestawie znajdują się następujące elementy,

niezbędne akcesoria montażowe:
- Puszka podtynkowa 60 mm pod regulator,
- Rura ochronna karbowana o długości 2 m
dla kabli zasilających,
- Rura ochronna o długości 2,5 m dla czujnika
temperatury podłogi*,
- Łuk prowadzący, który zapewnia zachowanie
odpowiedniej krzywizny przejścia rury od ściany
do konstrukcji podłogi*,
- Podłogowy czujnik temperatury NTC o długości
3 m do sterownika (dołączony do sterownika)*.
- Przewody zasilające 2,5 mm² w dwóch kolorach**.
- Złącza przyłączeniowe CC (konektor typu B, ze złączem na przewody zasilające ułożonym prostopadle do kierunku ułożenia folii grzewczej)**
- Taśma samowulkanizująca
- Samoprzylepna taśma montażowa
- Stycznik napięcia***

*Nie dotyczy regulatora Gemini

**dokładna liczba akcesoriów zależy od wielkości zestawu

***zawarte w zestawach od 22m²

ILOŚĆ AKCESORIÓW

Wielkość zestawu

Przewody zasilające

Konektory

Taśma samowulkanizująca

Komplet peszli

Taśma MA

Stycznik

1 m² - 1,5 m²

2 x 5 mb

2 szt.

18 cm

1 kpl.

1 szt.

---

2 m² - 2,5 m²

2 x 7,5 mb

4 szt.

36 cm

1 kpl.

1 szt.

---

3 m² - 8 m²

2 x 10 mb

6 szt.

54 cm

1 kpl.

1 szt.

---

10 m² - 12 m²

2 x 13 mb

8 szt.

72 cm

1 kpl.

1 szt.

---

14 m² - 24 m²

2 x 15 mb

10 szt.

90 cm

1 kpl.

1 szt.

od zestawów 22 m² -
1 szt.

24 m² +

2 x 15 mb

12 szt.

100 cm

1 kpl.

1 szt.

1 szt.

Schemat układania folii grzewczej pod panelami

1. Panele
2. Folia paroizolacyjna
3. Folia na podczerwień 
4. Mata izolacyjna
5. Folia paroizolacyjna.
6. Podłoga (jastrych, płyta OSB/MFP).

mission air, missionair,Schemat ułożenia folii grzeczej pod panelami

Schemat układania folii grzewczej pod płytkami

1. Płytki ceramiczne, płytki porcelanowe, płytki kamienne
2. Elastyczny klej do płytek
3. Podkład
4. Wylewka betonowa
5. Membrana paroszczelna
6. Uziemienie
7. Folia paroizolacyjna
8. Siatka ze stali nierdzewnej
9. Folia paroizolacyjna
10. Folia grzewcza 
11. Folia paraizolacyjna
12. Taśma dylatacyjna - do jastrychu
13. Izolacja termiczna ze styropianu podłogowego
14. Podłoga

mission air, missionair,Schemat ułożenia folii grzeczej pod płytkami

Ogrzewanie ścienne

1. Płyta gipsowa
2. Wkręty
3. Folia paroizolacyjna
4. Folia grzewcza MISSION AIR
5. Taśma montażowa
6. Konstrukcja stalowa.
7. Wełna mineralna.
8. Właściwa ściana

mission air, missionair,Schemat ułożenia folii grzeczej w systemie ściennym

Ogrzewanie sufitowe

1. Ściana
2. Konstrukcja aluminiowa
3. Folia grzewcza Mission Air 
4. Folia paroizolacyjna
5. Płyta gipsowa
6. Konstrukcja podwieszana

Instalujemy ogrzewanie sufitowe tam, gdzie ogrzewanie podłogowe lub ścienne nie jest możliwe ze względu na brak wolnej przestrzeni. (np. duża ilość zabudowanej podłogi, gruby dywan lub zabudowana ściana).

mission air, missionair,Schemat ułożenia folii grzeczej w systemie sufitowym

Schemat instalacji elektrycznej folii grzewczej

1. Zasilanie AC
2. Termostat - sterownik
3. Czujnik temperatury*
4. Równoległe połączenie folii
5. Folia grzewcza

Uwaga: Jeśli moc używanego systemu przekracza zabezpieczenie sterownika, należy użyć stycznika napięcia.

*Nie dotyczy zestawów ze sterownikiem Gemini

missionair, mission air,Schemat podłączenia elektrycznego folii grzewczej
missionair, mission air, Schemat podłączenia elektrycznego folii grzewczej

Oszczędzaj z Mission Air!

Stale rosnące koszty tradycyjnego ogrzewania gazowego oraz szybujące w górę ceny węgla zdecydowanie przemawiają na korzyść ogrzewania elektrycznego opartego o folie grzewcze na podczerwień.

Zastosowanie nowoczesnej i unikalnej w swojej klasie technologii PTC w foliach z serii Black Silver pozwala na mniejsze zużycie energii, co przekłada się na niższe rachunki.

Dodatkowo, dzięki domowej instalacji fotowoltaicznej, możemy uzyskać praktycznie darmowe ogrzewanie w naszym domu!

missionair, mission air,Zbliżenie na folię grzewczą Black Silver
missionair, mission air,Opakowanie kartonowe do folii grzewczej

Wybierz wysoką jakość

W Mission Air® kładziemy bardzo duży nacisk zarówno na jakość naszych produktów, jak i na najwyższą satysfakcję wszystkich naszych klientów.

Zamówienia są realizowane starannie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a opakowania są solidne i przyjazne dla środowiska.

Jakie są zalety elektrycznego ogrzewania podłogowego?

Prosta instalacja, niewymagająca większych prac remontowych i wielu godzin poświęconych na cały montaż,

Niski koszt inwestycji, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnym wodnym ogrzewaniem podłogowym,

Wyjątkowa wydajność w porównaniu do innych systemów grzewczych. Nie musimy czekać, aż piec podgrzeje wodę, która następnie oddaje ciepło do pomieszczenia. Elektryczny przewód grzejny nagrzewa się praktycznie natychmiast po rozpoczęciu pracy,

Prosta obsługa. W połączeniu z programowalnym regulatorem temperatury całość staje się niezwykle inteligentnym, a co więcej intuicyjnym w obsłudze systemem, który dba o komfortowe ciepło w naszych domach,

System przyjazny dla środowiska, bez hałasu, kurzu i zanieczyszczeń,

System ogrzewania podłogowego oszczędza cenną przestrzeń w pomieszczeniu. System jest niewidoczny i dyskretny, zapewniając większą elastyczność w tworzeniu idealnego środowiska życia. Jedynym widocznym elementem systemu jest regulator temperatury pomieszczenia.

Oszczędności! Niskie koszty eksploatacji, na które wpływ ma niezwykła szybkość reakcji systemu, a także jego wydajność. Co więcej, w połączeniu z systemem paneli fotowoltaicznych, możemy mieć praktycznie darmowe ogrzewanie w naszym domu!

PROGRAM "CZYSTE POWIETRZE" Z MISSION AIR

Zestaw z folią na podczerwień SILVER od Mission Air jest zakwalifikowany do udziału w programie "Czyste Powietrze". Dzięki temu programowi, możesz uzyskać dofinansowanie do wymiany nieekologicznego źródła ogrzewania, czyli tradycyjnego "kopciucha" na nowoczesny system ogrzewania w wysokości nawet do 136 200 zł!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

BLACK SILVER

Moc grzewcza

160 W/m²

Szerokość folii

100 cm

Grubość folii

⁓0,4 mm

Możliwość cięcia folii

Co 25 cm (w wyznaczonym miejscu)

Napięcie

230 V

Maksymalna temperatura folii grzewczej

⁓45℃

Gwarancja na folię grzewczą

25 lat

Gwarancja na termostat pokojowy

2 lata

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU FOLIA NA PODCZERWIEŃ

POBIERZ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA FOLIA NA PODCZERWIEŃ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Szerokość folii w tej ofercie wynosi 100cm. Posiadamy oczywiście folie grzewcze w innych rozmiarach. Poznaj naszą ofertę.

Moc jednostkowa folii wynosi 160W/m². Całkowita moc folii uzależniona jest od jej powierzchni, np.: system o powierzchni 10m² oznacza moc całkowitą na poziomie 1600W.

Folie grzewcze z serii Black Gold objęte są dożywotnią ochroną gwarancyjną. Warunkiem zachowania gwarancji jest wykonanie podłączenia elektrycznego przez wykfalifikowanego elektryka, który dokona wpisu w wyznaczonym miejscu karty gwarancyjnej.

Wszystkie regulatory objęte są 2-letnią ochroną gwarancyjną. Warunkiem zachowania gwarancji jest wykonanie podłączenia elektrycznego przez wykfalifikowanego elektryka, który dokona wpisu w wyznaczonym miejscu karty gwarancyjnej.

Folię grzewczą możemy przecinać w wyznaczonym co 25cm miejscu (oznaczenie na tylnej stronie folii). W ten sposób możemy dostosować długości poszczególnych pasów folii do wymiarów i układu pomieszczenia.

Seria folii grzewczych Black Gold jest flagowym modelem w naszej ofercie. Struktura folii została dodatkowo wzmocniona, co przekłada się na jej podwyższoną wytrzymałość oraz wydłużony cykl życia.

Folie z serii Black Gold objęte są dożywotnią gwarancją.

Seria Black Silver jest standardową folią grzewczą w ofercie Mission Air. Zapewnia najwyższe parametry grzewcze przy jednocześnie przystępnym koszcie inwestycji.

Folie z serii Black Silver objęte są 10-letnią gwarancją.

Jak najbardziej. W zestawie każdorazowo znajduje się instrukcja montażu wraz z kartą gwarancyjną. Gdyby w trakcie instalacji pojawiły się dodatkowe pytania, nasz zespół ekspertów jest jak najbardziej do Państwa dyspozycji.

Pobierz instrukcję

Folii grzewczej nie wolno montować w miejscach najbardziej narażonych na szczególne występowanie wilgoci, a więc pod brodzikiem, prysznicem lub wanną.

Folię grzewczą na podczerwień możemy montować pod meblami, które posiadają nóżki o min wysokości 3cm i zachowana jest zasada swobodnej cyrkulacji powietrza. Maty nie wolno montować pod meblami, które przylegają do posadzki. W obrębie zastosowania mat nie należy kłaść grubych dywanów ani legowisk dla zwierząt.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Maty grzewczej nie można podłączać do sieci za pomocą zwykłego połączenia wtyczkowego. Mata grzewcza każdorazowo powinna być podłączona do pokojowego regulatora temperatury/ sterownika

Połączenia elektryczne folii grzewczej musi wykonać uprawniony elektryk, który wykona również niezbędne pomiary elektryczne maty grzewczej i instalacji elektrycznej wykluczając ewentualne usterki oraz zapewniając bezpieczną eksploatację systemu grzecznego.

Aby sprawdzić folię grzewczą czy nie jest uszkodzona i działa poprawnie należy wykonać pomiar rezystancji folii (szczegóły w instrukcji montażu).

Wszystkie regulatory wyposażone są w przewodowy czujnik temperatury podłogi, który znajduje się w zestawie (poza regulatorem Gemini, który działa wyłącznie w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika temperatury powietrza).

Zestaw akcesoriów montażowych składa się z puszki podtynkowej pod regulator temperatury, peszla ochronnego na przewody zasilające, peszla ochronnego podłogowego czujnika temperatury*, łuku prowadzącego*, konektorów przyłączeniowych**, taśmy samowulkanizującej**, taśmy montażowej, przewodów zasilających**. 

*pomijając regulator Gemini

**dokłada ilość akcesoriów uzależniona jest od wielkości zestawu

System ogrzewania oparty o folie grzewcze na podczerwień jest obecnie jednym z najbardziej wydajnych, a tym samym najbardziej oszczędnych systemów ogrzewania dostępnych na rynku.

Poszczególne pasy folii grzewczej łączymy ze sobą za pomocą konektorów, taśmy samowulkanizującej oraz przewodów zasilających. Wszystkie niezbędne akcesoria wchodzą w skład zestawu.

Kleszcze zaciskowe zapewniają pewne i profesjonalne zainstalowanie konektorów przyłączeniowych do folii grzewczej. Ponadto kleszcze zaciskowe znacząco przyspieszają proces montażu systemu.

Sklep Mission Air® oferuje specjalistyczne podkłady izolacyjne w wielu wersjach.Sprawdź naszą ofertę!

W naszej ofercie produktowej znajdziecie Państwo również folię paroizolacyjnąSprawdź naszą ofertę!

Poznaj nasze pozostałe oferty

Jeśli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi, napisz do nas!

 

JESTEŚMY TUTAJ, ABY CI POMÓC.

Produkty powiązane