Promienniki tarasowe

Promienniki tarasowe

Promienniki podczerwieni świetnie sprawdzą się jako ogrzewanie na tarasie, balkonie i w innych miejscach na zewnątrz. Z powodzeniem wykorzystasz je również w ogrodach zimowych i innych pomieszczeniach, które chcesz ogrzać. Promienniki ciepła z naszej oferty dostępne są w trzech wariantach mocy - 1500, 2000 i 3000 W. Ich klasa wodoodporności to IP 55, więc nie musisz obawiać się, że przestaną działać w chłodne zimowe wieczory, czy też podczas jesiennego deszczu. Sprawdź, jakie urządzenia grzewcze na podczerwień przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie Mission Air!

Tarasowe promienniki ciepła

Promienniki elektryczne to nowoczesne urządzenia, które służą do ogrzewania tarasu i innych przydomowych przestrzeni. Dzięki ich działaniu z przyjemnością możesz spędzać czas na zewnątrz także w chłodniejsze dni, gdy spada temperatura. Elektryczne promienniki ciepła na taras stanowią propozycję dla osób, które nie chcą rezygnować z przesiadywania w ogrodzie lub na tarasie poza sezonem wiosenno-letnim. Ta metoda ogrzewania staje się niezwykle popularna między innymi ze względu na zmieniające się warunki klimatyczne. Nasi klienci coraz chętniej sięgają po tego typu rozwiązania, dlatego postanowiliśmy znacząco poszerzyć ofertę naszego asortymentu.

Promienniki podczerwieni na taras i do ogrodu

Nasze promienniki tarasowe stanowią nie tylko efektywne źródło ciepła, ale także element dekoracyjny, a zawdzięczają to przede wszystkim nowemu designowi. Dzięki temu mogą efektownie wpisywać się w aranżacje zewnętrzne. Z naszych urządzeń korzystają zarówno klienci indywidualni do ogrzewania powierzchni przydomowych, jak i restauracje oraz kawiarnie, które dysponują własnymi ogródkami i przestrzenią zewnętrzną dla swoich gości.

Wybierając nasza ofertę efektywnie ogrzejesz swój taras nawet w chłodniejsze dni. Są one wydajne, nowoczesne i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Jeśli chcesz zadbać o swój komfort cieplny podczas rodzinnych spotkań na tarasie, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!