program czyste powietrze, dofinanowanie, dotacja, program rzadowy

Uzyskaj nawet do 136 200 zł bezzwrotnej dotacji!

Program "Czyste Powietrze" to dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji budynków oraz wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy.

Jednym z elementów programu "Czyste Powietrze" jest wymiana dotychczasowego, nieekologicznego źródła ogrzewania, czyli tradycyjnego "kopciucha" na nowoczesny system ogrzewania jakim z pewnością jest ogrzewanie elektryczne:

-elektryczne maty i przewody grzejne,

-folie grzewcze na podczerwień,

-elektryczne grzejniki konwektorowe,

-elektryczne promienniki podczerwieni.

GRZEJNIKI KONWEKTOROWE

Elektryczne grzejniki konwektorowe to inteligentne urządzenia do ogrzewania pomieszczeń, które opierają się na zjawisku konwekcji. Działa to tak, że wbudowana grzałka podgrzewa powietrze wewnątrz grzejnika, a cieplejsze powietrze unosząc się równomiernie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu. Są one nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale także energooszczędne. Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury i szybkiemu osiąganiu optymalnego ciepła, grzejniki konwektorowe minimalizują zużycie energii, co przekłada się na znacznie niższe rachunki za ogrzewanie!

NAGRZEWNICE POWIETRZA DUBAI

Nagrzewnica powietrza DUBAI to nie tylko urządzenia, ale także wsparcie w osiąganiu idealnej temperatury i doskonałej wentylacji w Twoich pomieszczeniach. Ich wytrzymały wentylator pracuje cicho, a zaawansowane zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

PROMIENNIKI TARASOWE

Promienniki na tarasie to doskonałe rozwiązanie na relaks na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Oferują wysoką wydajność i innowacyjną technologię, która ogrzewa nie tylko powietrze, ale także przedmioty i ciało człowieka. Idealnie sprawdzą się w garażu,  magazynie, warsztacie lub na tarasie!

PODGRZEWACZE WODY

Nasze podgrzewacze zapewniają natychmiastowy dostęp do ciepłej wody, kiedy tylko jej potrzebujesz. Co więcej, nasze urządzenia są nie tylko szybkie, ale również niezwykle energooszczędne. Dzięki temu nie tylko zyskujesz na czasie, ale także zmniejszasz swoje zużycie energii, co korzystnie wpływa na środowisko naturalne i Twój portfel. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, oszczędność i troskę o planetę.
Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór podgrzewaczy wody, dopasowanych do różnych potrzeb i preferencji. 

MATY GRZEWCZE

Nasze maty zapewniają niezrównaną wygodę i przyjemne ciepło w Twoim domu lub biurze. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałom, nasze maty grzewcze są nie tylko efektywne pod względem energetycznym, ale także zapewniają równomierne i bezpieczne rozprowadzanie ciepła. Spraw, by Twój podłogowy komfort był na najwyższym poziomie, korzystając z naszych mat grzewczych. 

Sprawdź nasz kanał na YOUTUBE

Blog

Inteligentne gniazdka Wi-Fi - Zdalna kontrola, oszczędność energetyczna, bezpieczeństwo!

Inteligentne gniazdka Wi-Fi - Zdalna kontrola, oszczędność energetyczna, bezpieczeństwo!

W dzisiejszym świecie dynamicznych technologii i życia w biegu, inteligentne gniazdko wifi staje się nieodłączną częścią nowoczesnych domów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną...
Folia paroizolacyjna.

Folia paroizolacyjna.

Folia paroizolacyjna pełni kluczową rolę w kontekście ochrony domu przed dwoma niezwykle ważnymi czynnikami: wilgocią i stratami ciepła. Poprzez zgłębienie się w tym temacie, będziesz mógł...
Elektryczne maty grzewcze. Czy warto?

Elektryczne maty grzewcze. Czy warto?

Elektryczne maty grzewcze to doskonałe rozwiązanie, które nie tylko zapewniają wyjątkowy komfort termiczny, ale także przynoszą oszczędności energetyczne. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu...