Folie grzewcze na metry

Elektryczne folie grzewcze na podczerwień

Elektryczne folie grzewcze na podczerwień to innowacyjne rozwiązanie, które zapewni Ci komfort cieplny w domu, mieszkaniu, a także w biurze i wielu innych miejscach, gdzie tylko je zainstalujesz. Cechują się one tym, że są wyjątkowo cienkie, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Można je zainstalować jako ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe. Matryca w foliach grzewczych zbudowana jest z cząsteczek węgla i całkowicie odizolowana od otoczenia wielowarstwową oraz wysokojakościową folią PET. Stabilne warunki pracy gwarantują długą żywotność mat i niezawodność oraz wysoką wydajność pracy.

Elektryczne folie grzewcze do ogrzewania na podczerwień

Oferowane przez nas folie grzewcze świetnie współpracują z nowoczesnymi systemami sterowania energią. Świetnie więc komponują się w założenia inteligentnych domów, które nie tylko są komfortowe, ale także w dużej mierze wykorzystują OZE. Folie grzewcze mogą stanowić w wielu pomieszczeniach dodatkowe źródło ciepła, jak również być jedynym i głównym. Obecnie jest to najpopularniejsze rozwiązanie systemów grzejnych w budownictwie mieszkaniowym. Ich popularność wynika przede wszystkim z niskich kosztów eksploatacji oraz prostego i szybkiego montażu pod podłogą.

Elektryczne folie grzewcze na podczerwień

W Mission Air oferujemy nowoczesne folie grzewcze, które można zamontować praktycznie pod każdym rodzaje paneli - od laminowanych po winylowe SPC. Łatwość montażu paneli i mat grzewczych sprawia, że uzyskanie ciepłej podłogi podczas remontu lub budowy zajmuje naprawdę niewiele czasu. Dzięki temu można efektywnie planować pracę i zaoszczędzić roboczogodziny.

Ponadto nasz asortyment wyróżnia się nowoczesną technologią PTC, która jest unikalna w swojej klasie. Działa ona na zasadzie wzrostu rezystencji obwodu wraz ze wzrostem temperatury. Efektem jest obniżenie prądu, który przepływa przez element grzewczy. Oznacza to, że moc maleje wraz ze wzrostem temperatury. Dzięki temu nie dochodzi do przegrzania elementów, co sprawia, że instalacja jest w pełni bezpieczna i niezawodna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!