Termostaty pokojowe

Aktywne filtry

Regulatory temperatury

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu wiąże się z ciągłym kontrolowaniem systemu centralnego ogrzewania. Jeśli chcesz tego uniknąć, możesz skorzystać z naszej oferty i wybrać elektroniczny regulator temperatury. Dzięki temu urządzeniu sterującemu zadbasz o utrzymaniu stałej temperatury w mieszkaniu lub domu. Oferowane przez nas sterowniki temperatury to obecnie standardowe wyposażenie nowoczesnych systemów grzewczych, ale możesz je również zamontować w już istniejącej instalacji.

Stworzyliśmy różnorodną ofertę asortymentu pochodzącego od sprawdzonych producentów. Dzięki temu masz gwarancję, że wybierzesz doskonale działające, niezawodne i funkcjonalne urządzenie. Nasze regulatory temperatury cechują się prostą i intuicyjną obsługą, co pozwoli Ci w bezpieczny sposób kontrolować pracę Twojej instalacji grzewczej.

Pokojowe regulatory temperatury

Zastosowanie regulatora pokojowego pozwoli Ci utrzymać stałą temperaturę przy jednocześnie bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej. Kiedy czujnik temperatury wykryje jej spadek, automatycznie włączy ogrzewanie i zatrzyma je, gdy jej wartość znów osiągnie zakładany poziom. Instalując nasze regulatory temperatury nie będziesz musiał stale kontrolować instalacji grzewczej. Odpowiednio zaprogramowany regulator temperatury wykona całą pracę za Ciebie!

Nasze urządzenia do regulacji temperatury są bardzo proste w montażu. Ich elegancki i nowoczesny design sprawia, że świetnie wpisują się w wiele aranżacji wnętrz. Ponadto termostaty pokojowe cechują się cyfrowym wyświetlaczem i wysoką dokładnością pomiaru temperatury. Gwarantuje to ich wydajną i niezawodną pracę.

Systemy sterowania ogrzewaniem

Nasze regulatory temperatury świetnie sprawdzają się w instalacjach domowych - bardzo dobrze współgrają z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym, które również znajdziesz w naszej ofercie. Ponadto termostaty to także bardzo dobre rozwiązanie do lokali użytkowych, warsztatów i wszędzie tam, gdzie pomieszczenia są ogrzewane systemem gazowym, elektrycznym lub wodnym. Szerokie zastosowanie regulatorów z naszej oferty sprawia, że cieszą się one dużą popularnością. Wybierz sprawdzone urządzenie od Mission Air i zapewnij sobie komfort sterowania temperaturą w swoim domu!