Zestawy z matami pod panele

Maty elektryczne pod panele - zestawy

Ogrzewanie podłogowe, które zbudowane jest z mat grzewczych, ułożonych pod panelami, to ekonomiczne i wydajne rozwiązanie na efektywne ogrzanie domu, mieszkania i biura. Oferujemy wysokiej jakości maty grzejne, które dostosowane są do montażu pod panelami laminowanymi i winylowymi. Charakteryzują się tym, że bardzo szybko się nagrzewają i tym samy w krótkim czasie oddają ciepło do wnętrza. W tej kategorii znajdziesz gotowe zestawy z matami, w których znajduje się termostat z czujnikiem temperatury, zestaw peszli przyłączeniowych oraz rolka taśmy aluminiowej.

Maty grzewcze do ogrzewania podłogowego w zestawach

Chcesz zadbać o wysoki komfort cieplny w swoim domu? Jednocześnie chcesz także pozbyć się nieestetycznych kaloryferów i tym samym zaoszczędzić więcej miejsca? Ogrzewanie podłogowe z naszymi matami grzewczymi pod panele podłogowe to rozwiązanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz między innymi jednostronnie zasilaną matę grzejną MAL-160 o mocy 160 W/m². Wyprodukowana ona jest z cienkiego przewodu grzewczego, który cechuje się wysoką odpornością na wyższe temperatury. Dodatkowo przewód grzejny jest zatopiony w aluminiowym płaszczu ochronnym.

Oferowane przez nas systemy grzewcze pod elektryczne ogrzewanie podłogowe pod panele, to zestawy niezwykle wydajne i przede wszystkim bezawaryjne. Mogą one stanowić dodatkowe lub główne źródło ciepła w Twoim domu. Świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Możesz je w szybkim tempie zamontować w biurze, sypialni, czy salonie pod posadzką.

Zestaw maty grzejnej do ogrzewania podłogowego pod panele

Co wyróżnia nasze zestawy spośród innych dostępnych na rynku? Przede wszystkim wydajność, której doświadczyć możesz od pierwszych chwil działania systemu. Gwarantujemy, że Twoja podłoga będzie nagrzewać się do optymalnej temperatury w bardzo krótkim czasie. Ponadto w zestawie znajduje się estetyczny regulator temperatury do maty pod panele. Poza nowoczesnym designem wiele modeli odznacza się także możliwością sterowania przy pomocy Wifi, Google Home i Amazon Alexa. Dodatkowo wiele modeli jest wyposażonych w dotykowy panel sterowania. Pełny zestaw akcesoriów montażowych pozwala na samodzielne ułożenie ogrzewania podłogowego. Zapraszamy do sprawdzania naszej oferty i innych kategorii z produktami najwyższej klasy!