Maty grzewcze pod lustro

Aktywne filtry

Maty grzewcze pod lustro

Elektryczne maty grzewcze pod lustro to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które znajduje coraz szersze grono zwolenników. Celem folii grzewczej jest zapobieganie osadzaniu się pary wodnej na powierzchni lustra. Oferowane przez nas produkty są samoprzylepne, dzięki czemu są one bardzo proste w montażu. Ponadto znajdziesz u nas wiele rozmiarów oraz kształtów, co pozwoli Ci dopasować antyparę do kształtu Twojego lustra. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Elektryczne maty grzewcze pod lustro

Jak wiadomo, gorąca kąpiel sprawia, że w łazience zaczyna osadzać się para wodna, między innymi na lustrze, co utrudnia korzystanie z niego. Nieodpowiednie jej wytarcie może prowadzić do powstania uciążliwych smug, które później trudno jest usunąć i zajmuje to dużo czasu. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest elektryczna folia grzewcza pod lustro, która zwiększy jego temperaturę do poziomu uniemożliwiającego osadzanie się na jego powierzchni pary wodnej. Samoprzylepna powierzchnia maty grzejnej gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż.

Folie grzejne pod lustro

Lustro znajdujące się w łazience lub innym pomieszczeniu może być powieszone albo znajdować się w zabudowie. Mata podgrzewająca lustro zasilana może być z osobnego włącznika lub zintegrowana z włącznikiem światła. Podłączenie maty grzejnej pod włącznik oświetlenia jest jednak zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem. Ponadto taki sposób pozwala zmniejszyć pobór energii i nie ma potrzeby montowania dodatkowej instalacji, jaką jest termostat.

Dobór odpowiedniej maty pod lustro łazienkowe lub do przedpokoju ma ogromne znaczenie. Im większa będzie jego powierzchnia, tym większa powinna być mata, aby wyprodukowana przez nią ilość ciepła uniemożliwiała osadzanie się pary wodnej. Dzięki temu, że w naszej ofercie mamy ogromny wybór rozmiarów oraz kształtów folii grzewczych do lustra, bez najmniejszego problemu dobierzesz odpowiednią do swojego domu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale masz pytania, to zapraszamy do kontaktu!