Nagrzewnice powietrza

Aktywne filtry

Nagrzewnice powietrza

Elektryczne nagrzewnice powietrza, dzięki którym w prosty i szybki sposób podniesiesz temperaturę w dowolnym pomieszczeniu. Sprawdzają się one w szczególności w pomieszczeniach, w których nie ma wyznaczonego miejsca na podciągnięcie instalacji CO. Do tego rodzaju wnętrz bardzo często należą altanki, garaże i domki letniskowe. Oferujemy między innymi model DUBAI, który dostępny jest w trzech różnych wariantach - 2 kW i 3,3 kW (zasilanie 230 V) oraz 5 kW (zasilanie 400 V). Sprawdź nasza ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Elektryczne nagrzewnice powietrza

Na co powinieneś zwrócić uwagę wybierając nagrzewnicę powietrza elektryczną? Zastanów się najpierw jakiej mocy będziesz potrzebować. Urządzenia o mocy 3 kW są bardzo wydajne i idealnie sprawdzają się do ogrzania małej kawalerki lub pojedynczych pokoi. Jeśli zależy Ci na ogrzewaniu większych powierzchni polecamy wybrać model 5 kW. Dlaczego warto wybrać nasze nagrzewnice elektryczne? Przede wszystkim wyróżniają się one wydajnością i niezawodnością. Ponadto są energooszczędne, więc nie musisz się obawiać rachunków za prąd. Sprzęt możesz ustawić w dowolnym miejscu i ogrzewać każdy obiekt oraz pomieszczenie. Cechują się również wysokim stopniem ochrony, który określany jest jako IP 24.

Nasze nagrzewnice powietrza wystarczy podłączyć do gniazda zasilania, co oznacza, że nie wykorzystują one do pracy żadnego rodzaju paliwa - gazu czy oleju. Mimo to gwarantują komfort cieplny w bardzo krótkim czasie. Urządzenia mogą nieprzerwanie pracować przez długi czas, ponieważ silniki wyposażone są w specjalne czujniki, chroniące je przed przegrzaniem. Po zakończonej warto wykorzystać wbudowany wentylator, który umożliwia szybsze schłodzenie elementów grzewczych.

Wielofunkcyjne nagrzewnice elektryczne - ogrzewanie i osuszanie

Oferowane w naszym sklepie przenośne nagrzewnice powietrza to urządzenia wielofunkcyjne. Mogą być stosowane jako przenośne źródło ciepła do ogrzewania pomieszczeń, np. biur lub pokoi w trakcie prac budowlanych oraz wykończeniowych. Można je również wykorzystać jako praktyczne narzędzie do osuszania wnętrz, które narażone są na wilgoć i tym samym pojawienie się pleśni czy grzybów. Jeśli zależy Ci na efektywnym urządzeniu, łączącym w sobie kilka funkcji, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!