2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

Elektryczna nagrzewnica powietrza RIO PTC

Elektryczna nagrzewnica powietrza RIO to urządzenie, które zapewnia niezawodne i skuteczne ogrzewanie w różnych przestrzeniach. Grzałka wyposażona w zaawansowaną technologię PTC, charakteryzuje się szybkim i równomiernym rozprowadzaniem ciepła, co przekłada się na wyjątkową wydajność.

Model z serii RIO dostępny jest w dwóch mocach do wyboru - 2 kW i 3 kW. Dzięki temu, możesz sam zdecydować jaka moc sprosta twoim potrzebom!

Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewnia pełną ochronę przed ewentualnymi awariami, eliminując ryzyko uszkodzenia urządzenia lub pożaru. Dodatkowo, zabezpieczenie przed wilgocią klasy IP24 sprawia, że nagrzewnica może być używana nawet w wilgotnych warunkach, co jest szczególnie przydatne w łazienkach czy garażach.

  • Kod produktu:RIO 2kW
Moc:

Cena:

129,00 zł
Produkt dostępny w magazynie!

Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł

Opis

mission air, missionair, mission air®, ikonka 2 lata gwarancji

2 lata gwarancji

mission air, missionair, mission air®, ikonka Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

mission air, missionair, mission air®, Dwie moce do wyboru

Dwie moce do wyboru

mission air, missionair, mission air®,ikonka Regulowana moc

Regulowana moc

mission air, missionair, mission air®, ikonka Zabezpieczenie przed wilgocią

Zabezpieczenie przed wilgocią

mission air, missionair, mission air®,ikonka Technologia PTC

Technologia PTC

Elektryczna nagrzewnica RIO 2 kW i 3 kW

Nagrzewnica powietrza RIO - Twój kompan przy pracy

Elektryczne nagrzewnice powietrza z serii RIO przeznaczone są do szybkiego i miejscowego ogrzewania pomieszczeń. Dzięku niewielkim rozmiarom i niskiej wadze, są one bardzo łatwe w transporcie i przechowywaniu. Elektryczne nagrzewnice powietrza mają bardzo dużą zaletę. Nie wytwarzają w trakcie pracy żadnych szkodliwych spalin, ani oparów. Z powodzeniem możesz zatem korzystać z nagrzewnicy w pomieszczeniach zamkniętych.

Nowoczesna grzałka w technologii PTC zadba o sprawne i bezpieczne ogrzanie danego pomieszczenia. Nagrzewnica RIO z pewnością okaże się niezasąpionym wsparciem w trakcie różnych prac remontowych, czy wykończeniowych. Świetnie sprawdzi się również do czasowego ogrzewania wybranych przestrzeni, w których zamierzasz przebywać i pracować lub wypoczywać. Postaw nagrzewnicę powietrza RIO w swoim garażu, warsztacie, magazynie i ciesz się przyjemnym ciepłem już dziś! 

Nagrzewnica powietrza Mission Air idealnie sprawdzi się również w sytuacjach awaryjnych, do czasowego ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, np.: w przypadku awarii głównego systemu ogrzewania w domu lub mieszkaniu.

mission air, missionair, nagrzewnica RIO 2kW z opakowaniem

Poznaj zalety nagrzewnic powietrza RIO

Elektryczna nagrzewnica powietrza RIO to niezawodne, wydajne i bezpieczne urządzenie, które zapewni Ci komfortowe i przyjemne ogrzewanie. Wybierz RIO i ciesz się ciepłem w każdych warunkach! 

Dzięki zaawansowanej technologii grzałki PTC, RIO zapewnia stabilne i szybkie osiąganie wymaganej temperatury, jednocześnie minimalizując straty energii. Dodatkowo, zabezpieczenie przed przegrzaniem sprawia, że korzystanie z nagrzewnicy jest bezpieczne i bez obaw.

Elastyczność wyboru mocy nagrzewnicy pozwala dostosować jej działanie do różnych warunków i rozmiarów pomieszczeń, co przekłada się na oszczędność energii i optymalny komfort dla użytkownika.

Nieważne, czy potrzebujesz ogrzewania garażu czy innego miejsca, RIO sprosta Twoim wymaganiom w każdych warunkach. To niezawodne i wydajne urządzenie, które zapewni Ci przyjemne ciepło w zimowe dni czy chłodne wieczory.

Wybierz nagrzewnicę RIO i ciesz się doskonałym, bezawaryjnym i bezpiecznym ogrzewaniem, które spełni Twoje oczekiwania na każdym kroku. Nagrzewnica elektryczna RIO to synonim komfortu, wygody i satysfakcji, dzięki czemu Twoje pomieszczenia staną się oazą ciepła i przytulności w każdych warunkach atmosferycznych. Wybierz RIO - wybierz komfort i bezpieczeństwo!

Możliwość regulacji mocy pracy i tryb wentylacji

Jednym z większych atutów elektrycznej nagrzewnicy powietrza RIO jest możliwość regulacji mocy. Dzięki temu możesz dopasować intensywność ogrzewania do aktualnych warunków, oszczędzając energię i korzystając z optymalnej temperatury dla Twojego komfortu. W każdej wersji (2kW i 3kW) dostępna jest 2-stopniowa regulacja mocy pracy:

* Nagrzewnica powietrza RIO 2 kW - 1 kW/ 2 kW

* Nagrzewnica powietrza RIO 3 kW - 1,5 kW/ 3 kW

Ta elastyczność pozwala na wybór optymalnej mocy w zależności od aktualnych warunków i zapotrzebowania na ciepło. Możesz dostosować nagrzewanie w sposób oszczędny, używając mniejszej mocy w niewielkich pomieszczeniach lub w okresach mniejszego zapotrzebowania na ciepło. Natomiast w chłodniejsze dni lub w większych przestrzeniach, pełna moc nagrzewnicy zagwarantuje szybkie i skuteczne ogrzewanie.

Dodatkowo nagrzewnice powietrza z serii RIO mogą pracować w trybie samej wentylacji, z wyłączoną grzałką. Jest to szczególnie przydatna funkcja, gdy chcesz schłodzić urządzenie po zakończeniu grzania. Z funkcji wentylacji skorzystasz także, gdy nie zależy Ci na zwiększonej cyrkulacji powietrza, bez konieczności wzrostu temperatury w danym pomieszczeniu.

mission air, missionair, nagrzewnica powietrza 2kW - zbliżenie na panel sterowania
mission air, missionair, nagrzewnica powietrza RIO 2kW grzalka PTC

Wydajna grzałka w technologii PTC

Elektryczna nagrzewnica powietrza z serii RIO wykorzystuje zaawansowaną grzałkę PTC (Positive Temperature Coefficient), która charakteryzuje się stabilnym działaniem i długą żywotnością. Grzałka PTC działa na zasadzie spadku mocy przy wzroście temperatury. Oznacza to, że im wyższa temperatura, tym moc nagrzewnicy zostaje automatycznie obniżona, co zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się urządzenia. Dzięki temu nagrzewnica RIO osiąga szybko i skutecznie wymaganą temperaturę w pomieszczeniu, a także chroni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami związanymi z nadmiernym nagrzewaniem.

Korzystanie z zaawansowanej technologii PTC ma jeszcze jeden ważny aspekt - ogranicza straty energii. Kiedy temperatura osiągnie odpowiedni poziom, moc nagrzewnicy zostaje automatycznie obniżona, co prowadzi do bardziej efektywnego zużycia energii. W rezultacie korzystanie z elektrycznej nagrzewnicy powietrza RIO przekłada się na niższe rachunki za prąd, co jest korzystne zarówno dla Twojego portfela, jak i dla środowiska.

Nagrzewnice elektryczne w dwóch wariantach mocy

Ważne jest dla nas, aby urządzenie było dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Dostępność dwóch opcji mocy - 2 kW i 3 kW - umożliwia Ci wybór nagrzewnicy RIO, która zapewni optymalne warunki ogrzewania.

Nagrzewnica o mocy 2kW przeznaczona jest do pomieszczeń do 20 m². Natomiast nagrzewnica elektryczna RIO 3 kW idealnie sprawdzi się przy pomieszczeniach do 30 m².

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz efektywnego ogrzewania niewielkiego pomieszczenia czy też szybkiego i skutecznego rozgrzania większej przestrzeni, nagrzewnica RIO sprosta Twoim oczekiwaniom.

Zyskujesz pewność, że dzięki możliwości wyboru mocy, Twoja nagrzewnica będzie działała dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Oszczędzisz energię i korzystając z odpowiedniej mocy ogrzewania, przyczynisz się do zminimalizowania kosztów eksploatacji.

Wybierz nagrzewnicę elektryczną RIO i ciesz się doskonałym ogrzewaniem, które spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od rodzaju pomieszczenia i warunków.

mission air, missionair, Nagrzewnice powietrze RIO 2kW i 3kW
mission air, missionair, nagrzewnica powietrza RIO 3kW tyłem

Nagrzewnica zasilana energią elektryczną - przewód z wtyczką w zestawie

Podłączenie elektrycznej nagrzewnicy RIO jest proste i wygodne dzięki wtyczce, co sprawia, że nie wymaga ona specjalistycznej instalacji ani wiedzy technicznej. Po prostu podłącz urządzenie do gniazdka i ciesz się natychmiastowym ciepłem.

Dzięki wygodnej wtyczce, nie ma potrzeby angażowania elektryka czy instalowania specjalnych przewodów. Nagrzewnica elektryczna RIO jest gotowa do użycia od razu po włączeniu do zasilania. Jest to szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz szybkiego rozwiązania grzewczego bez długiego oczekiwania na specjalistyczne prace instalacyjne.

To łatwe i intuicyjne podłączenie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zapewnia wygodę użytkowania dla każdego. Dzięki temu nagrzewnica RIO staje się praktycznym i efektywnym rozwiązaniem, które spełni Twoje potrzeby grzewcze w prosty i przyjemny sposób.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Bezpieczne używanie urządzeń grzewczych jest dla nas priorytetem. Każda nagrzewnica powietrza RIO została wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, co eliminuje ryzyko pożaru i zapewnia Ci spokój podczas użytkowania urządzenia. Możesz być pewien, że nagrzewnica automatycznie wyłączy się, gdy osiągnie zbyt wysoką temperaturę. Dzięki temu eliminujemy ryzyko przegrzania i minimalizujemy możliwość pożaru, co przekłada się na Twoje bezpieczeństwo oraz spokój podczas korzystania z urządzenia.

Nasze bezpieczne nagrzewnice RIO to gwarancja spokoju i komfortu podczas ich użytkowania. 

mission air, missionair, RIO nagrzewnica powietrza bokiem
missionair, mission air, nagrzewnica powietrza RIO 2kW bokiem z przewodem

Szerokie zastosowanie nagrzewnicy elektrycznej RIO

Nagrzewnice elektryczne z serii RIO można wykorzystać w wielu miejscach. Znajdą one swoje zastosowanie m.in.:
- w garażach,
- w warsztatach,
- na placach budowy,
- przy remontach,
- w piwnicy,
- na hali produkcyjnej,
- w magazynie.

W nagłych sytuacjach nagrzewnice elektryczną RIO można również wykorzystać w domu do dogrzania pomieszczenia.

Jedno urządzenie - wiele możliwości

Nagrzewnica elektryczna RIO posiada dwa tryby pracy:

Ogrzewanie

Nagrzewnica RIO używa zaawansowanej grzałki PTC do szybkiego i równomiernego ogrzewania pomieszczeń. Grzałka reguluje temperaturę, unikając przegrzania i zapewniając bezpieczne i wydajne grzanie.

Wentylacja

Kiedy nie potrzebujesz grzania, ale chcesz poprawić cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, wystarczy przełączyć nagrzewnicę RIO w tryb wentylacji. Wentylator skutecznie rozprowadza powietrze, zapewniając świeżość i komfort. To idealne rozwiązanie zwłaszcza w okresie letnim, kiedy chcesz uzyskać przyjemne chłodzenie i przewiew.

mission air, missionair, Nagrzewnica powietrza RIO 3kW tyłem - wentylator

RIO 2kW

RIO 3kW

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

missionair, mission air, nagrzewnica powietrza RIO 2kW
missionair, mission air, nagrzewnica powietrza RIO 3kW

RIO 2 kW

RIO 3 kW

Napięcie

220 - 240 V

220 - 240 V

Moc

2000 W

3000 W

Regulacja mocy

1000/ 2000 W

1500/ 3000 W

Wymiary grzałki

190/ 165/ 21,5 mm

250 /205/ 28 mm

Wymiary urządzenia

24 /19 /15 cm

29 /25 /17 cm

Długość przewodu zasilającego

1,35 m

1,35 m

Waga

1,65 kg

2,76 kg

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU RIO

POBIERZ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA RIO

Jeżeli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi, śmiało napisz DO NAS!
JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC.