Maty grzewcze pod płytki

Maty grzewcze pod płytki

Elektryczne maty grzewcze pod płytki to możliwość stworzenia ciepłego i komfortowego wnętrza. Po ich instalacji od razu poczujesz, jak przyjemnie stąpa się po posadzce. Już nie będziesz musiał obawiać się chłodu bijącego od terakoty pod stopami. Ogrzewanie podłogowe przy pomocy zamontowanych mat grzewczych to świetne rozwiązanie do łazienki oraz kuchni i wszędzie tam, gdzie stosuje się płytki ceramiczne, gres lub terakotę. W Mission Air oferujemy bezpieczne, wydajne i energooszczędne systemy grzewcze oparte na matach elektrycznych do domów i firm. Sprawdź naszą ofertę!

Maty grzewcze pod płytki w Mission Air

Najczęściej wykorzystywanym sposobem ogrzewania domów i mieszkań nadal są grzejniki. Nasi klienci przekonali się jednak, że oferowane przez nas maty do ogrzewania podłogowego są wygodnym sposobem na zagwarantowanie sobie komfortu cieplnego, a także na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego możesz chodzić boso nawet na parterze swojego domu bez obaw przed chłodem bijącym od płytek.

Ogrzewanie podłogowe elektrycznymi matami grzewczymi pod płytki

Oferowane w Mission Air maty grzejne pod podłogę są bardzo cienkie i łatwe w montażu bezpośrednio w warstwie klejącej pod płytkami. Dlatego też świetnie nadają się do instalacji w nowych oraz remontowanych budynkach i pomieszczeniach. Nie wymagają budowy kotłowni, kupna pieca, czy też składowania opału lub instalacji grzejników centralnego ogrzewania. Jedynym elementem, który jest widoczny, to zamontowany na ścianie termostat. Panel posiada nowoczesny design i świetnie komponuje się z każdą aranżacją wnętrza, a przy tym pozwala łatwo sterować temperaturą podłogi oraz pomieszczenia. Istotną zaletą podłogowego systemu grzewczego jest to, że maty są cienkie, a więc nie podnoszą poziomu podłogi. Ich moc jednostkowa wynosi aż 160w/m²! Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz dobrać odpowiednie maty do swojego domu lub mieszkania, to zapraszamy do kontaktu!