Maty grzewcze pod panele

Maty grzewcze pod panele

Ogrzewanie podłogowe zbudowane w oparciu o elektryczne maty grzejne ułożone pod panelami podłogowymi to ekonomiczny i bezproblemowy sposób zadbania o komfort cieplny w każdym pomieszczeniu, zarówno w domu, jak i firmie czy biurze. Nasze maty grzewcze są specjalnie przystosowane do montażu pod panelami winylowymi i laminowanymi. Bardzo szybko się nagrzewają i oddają ciepło do wnętrza. W ofercie Mission Air znajdziesz kompleksowe systemy oraz akcesoria, które pozwolą Ci samodzielnie stworzyć ogrzewanie podłogowe w Twoim domu lub firmie.

Ogrzewanie podłogowe z matami grzewczymi pod panele podłogowe

Ogrzewanie podłogowe można skutecznie połączyć z panelami podłogowymi. Dzięki zastosowanie odpowiednich instalacji, mogą one równie dobrze przewodzić ciepło, a Ty nie musisz obawiać się ich zniszczenia lub utraty ciepła. Bardzo często to tego typu ogrzewania polecane są panele winylowe, ponieważ są bardzo trwałe i odporne na zmiany temperatur.

Oferujemy elektryczne maty grzewcze o wyjątkowej konstrukcji, co pozwala na ich zamontowanie pod panelami lub klejonymi deskami. Odpowiednio zabezpieczona instalacja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i optymalnie rozkłada temperaturę w pomieszczeniach. Dzięki temu podłoga będzie przyjemnie ciepła i zagwarantuje komfort nawet w chłodne, zimowe dni.

Montaż mat grzewczych zamiast grzejników

Cały czas przybywa zwolenników elektrycznego ogrzewania podłogowego, ponieważ nasze maty grzejne nie wymagają do swojej pracy budowy kotłowni, czy instalacji pieca. Są one schowane pod panelami i w żaden sposób nie wpływają na pogorszenie estetyki mieszkania. Można je z powodzeniem kłaść w sypialni, kuchni, łazience oraz salonie i firmowym biurze. Dzięki temu nie będziesz musiał instalować nieestetycznych grzejników, a wnętrza staną się bardziej ustawne. Zaletą naszych mat elektrycznych pod panele jest energooszczędność, wydajność i niezawodność. Na dodatek nie muszą działać przez całą dobę, a temperaturą w pomieszczeniu możesz sterować przy pomocy regulatora pokojowego. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu!