mission air, missionair,promiennik tarasowy ROMA, promiennik 1500W, wiszący promiennik tarasowy, metalowy promiennik tarasowy
mission air, missionair,promiennik tarasowy ROMA, promiennik 1500W, wiszący promiennik tarasowy, metalowy promiennik tarasowy
mission air, missionair, promiennik na ogród wyłączony z przewodem zakończonym wtyczką, promiennik tarasowy sterowany pilotem
mission air, missionair, nagrzewnica tarasowa IR, bezpieczny promiennik tarasowy, promiennik na ogród, promiennik na pilot
mission air, missionair, metalowa obudowa promiennika tarasowego IR, srebrny promiennik tarasowy, solidny promiennik
mission air, missionair, podgrzewacz zewnętrzny, mocny podgrzewacz na taras, mały podgrzewacz ogrodowy, podgrzewacz roma
mission air, missionair, ogrzewanie balkonowe, nowoczesne ogrzewanie ogrodu, ogrzewanie tarasu w restuacjach, promiennik IR
mission air, missionair, tarasowy podgrzewacz o mocy 1500W, nagrzewnica powietrza, ogrodowa nagrzewnica powietrza
mission air, missionair,promiennik tarasowy ROMA, promiennik 1500W, wiszący promiennik tarasowy, metalowy promiennik tarasowy,
mission air, missionair, nagrzewnica 2000W, grzejnik tarasowy, zewnętrzne ogrzewanie, ładny podgrzewacz tarasowy,
mission air, missionair, srebrna nagrzewnica powietrza o mocy grzewczej 3000W, nagrzewnica którą można powiesić,
mission air, missionair, nagrzewnica powietrza DUBAI, włącznik, srebrna nagrzewnica powietrza, elegancka nagrzewnica powietrza
mission air, missionair, ogrzewanie balkonowe, nowoczesne ogrzewanie ogrodu, ogrzewanie tarasu w restauracjach, promiennik IR,
Promiennik tarasowy ROMA
Promiennik tarasowy ROMA
Promiennik tarasowy ROMA

Promiennik tarasowy ROMA

Tarasowe promienniki podczerwieni Roma to rozwiązanie dla wszystkich osób, które uwielbiają relaks na świeżym powietrzu, niezależnie od panującej aury. Dzięki wysokiej jakości urządzeniom na podczerwień możesz już dzisiaj cieszyć się wieczorami na tarasie, nawet podczas chłodnych jesiennych wieczorów. Promienniki podczerwieni ogrodowe Roma to połączenie wysokiej klasy technologii z nowoczesnym designem i wysoką wydajnością. Dzięki temu, że nie ogrzewają jedynie powietrza, a przedmioty, które znajdują się w pobliżu oraz ciało człowieka, gwarantują bardzo szybkie uczucie komfortu cieplnego i to przez długi czas.

Promienniki od Mission Air z powodzeniem możesz również wykorzystać w garażu, magazynie lub warsztacie jako miejscowe ogrzewanie stanowiska pracy.

Gwarancja: 2lata

  • Kod produktu:ROMA 1500W
Moc:

Cena:

349,00 zł
Produkt dostępny w magazynie!

Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®


Opis

mission air, missionair, mission air®, ikonka 2 lata gwarancji

2 lata gwarancji

mission air, missionair, mission air®, ikonka moc maksymalna agregatu

Moc maksymalna 5500W

mission air, missionair, mission air®, ikonka trzy moce do wyboru

Trzy moce do wyboru

mission air, missionair, mission air®, ikonka regulacja mocy pracy

Regulacja mocy pracy

mission air, missionair, mission air®, ikonka pilot w zestawie

Pilot w zestawie

Tarasowy promiennik podczerwieni ROMA

Promiennik idealny

Promienniki podczerwieni tarasowe ROMA to nowoczesne rozwiązanie, które ciszy się ogromną popularnością. Urządzenia tego typu idealnie sprawdzają się podczas chłodnych wieczorów. Efektywnie i szybko nagrzewają znajdujące się w pobliżu przedmioty oraz ciało człowieka, dzięki czemu możesz w krótkim czasie odczuć wzrost temperatury. 

Zaletą promienników podczerwieni z serii Roma jest nowoczesny design oraz stosunkowo niewielkie wymiary. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii są one nie tylko wydajne, ale również energooszczędne. Dlatego też uznawane są one za najbardziej efektywny sposób ogrzewania na otwartej przestrzeni. Promienniki dostępne są w kilku wariantach mocy:
1500 /2000 /3000 W.

Poczuj ciepło na swoim tarasie, balkonie

Promienniki podczerwieni Roma są lekkie i niewielkich gabarytów. Dzięki temu możesz je zamontować w wielu miejscach na tarasie. W zestawach znajdują się dedykowane elementy montażowe, które ułatwią Ci instalację urządzeń. Sprzęt, który możesz kupić w
Mission Air®, jest uniwersalnym źródłem ciepła. Świetnie sprawdzi się do ogrzewania miejsca pracy czy odpoczynku w trakcie chłodnych wieczorów i dni. Źródłem ciepła jest złota lampa halogenowa, która nagrzewa się w bardzo krótkim czasie. Dzięki stopniowi ochrony IP55 możesz zawiesić promiennik w dowolnym miejscu, także w tym, które narażone jest na opady atmosferyczne. 

mission air, missionair, mission air®,Promiennik podczerwieni tarasowy roma zawieszony na tarsie
mission air, missionair, mission air®, Promiennik Roma pilot

Prosta obsługa, pilot w zestawie

Starowanie promiennikiem jest proste i intuicyjne. Urządzenie posiada przełącznik włącz/wyłącz znajdujący się w bocznej części.

Dodatkowo w skład zestawu wchodzi pilot zdalnego sterowania, który pozwala na wybór jednego z 3 trybów pracy, które różnią się aktualną mocą. Dla przykładu w modelu Roma 1500 W możemy wybrać jeden z następujących trybów:  500 W /1000 W /1500 W. Pozwala to na dopasowanie parametrów pracy oraz zużycia energii do aktualnych potrzeb.

Sterowanie ogrzewaniem jeszcze nigdy nie było tak proste!

Szerokie zastosowanie

Promiennik podczerwieni MissionAir® ROMA to niezwykle uniwersalne źródło ogrzewania.

Promiennik możesz z powodzeniem wykorzystać na tarasie lub balkonie, w altanie, a także w warsztacie, garażu lub magazynie, jako miejscowe ogrzewanie stanowiska pracy.

Źródłem ciepła jest szybko nagrzewająca się złota lampa halogenowa. Stopień ochrony IP55 umożliwia zawieszenie lampy w miejscach narażonych na opady atmosferyczne, np. na tarasie, w altanie itp. Zestaw montażowy umożliwia zamontowanie promiennika na ścianie lub pod sufitem.

Promienniki podczerwieni zyskują coraz większą popularność w restauracjach, które mogą pochwalić się zewnętrzną przestrzenią dla gości.

Promienniki Roma nie emitują w trakcie pracy żadnych dźwięków, nie wydzielają również gazów. Jest to idealne, ciche i zeroemisyjne źródło ciepła dla Ciebie i Twoich najbliższych.

mission air, missionair, mission air®,Promiennik Roma zestaw
mission air, missionair, mission air®,Promiennik podczerwieni roma 1500W

Poczuj natychmiastowe ciepło

Zdecydowaną zaletą promiennika podczerwieni ROMA jest fakt, że ciepło przez niego emitowane odczuwalne jest praktycznie natychmiast po włączeniu urządzenia.

W odróżnieniu od tradycyjnych grzejników elektrycznych bądź nagrzewnic olejowych czy gazowych nie musimy czekać na nagrzanie się urządzenia lub powietrza.

Przekłada się to na komfort użytkowania oraz zadowolenie osób znajdujących się w pobliżu promiennika.

Ogrzewanie podczerwienią to obecnie najefektywniejszy sposób ogrzewania miejsc otwartych / półotwartych, w których zastosowanie standardowego typu ogrzewania nie sprawdza się ze względu na dużą cyrkulację powietrza.

Wybierz jedną z 3 mocy

Promienniki podczerwieni Roma występują w trzech wersjach, różniących się mocą oraz rozmiarem.

Wysokość urządzeń każdorazowo wynosi 11 cm. Wraz ze wzrostem mocy wzrasta szerokość promiennika:

  • ROMA 1500W - szerokość 53 cm
  • ROMA 2000W - szerokość 63 cm
  • ROMA 3000W - szerokość 96 cm
mission air, missionair, mission air®,Grzejniki na podczerwień Roma
Promiennik podczerwieni Roma 3000W Mission Air

Elementy montażowe w zestawie

Wraz z promiennikiem otrzymasz w zestawie wszystkie akcesoria do jego sprawnego i pewnego zamontowania.

W skład zestawu wchodzą solidne kątowniki montażowe (w modelach 1,5 kW i 2,0 kW -1 szt, w modelu 3 kW -2 szt), także niezbędne wkręty, śruby, nakrętki motylkowe, czy nawet klucz imbusowy.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

mission air, missionair, mission air®, wszystkie wymiary roma

1500W/ 2000W/ 3000W

Zasilanie

230 V

Moc

1,5 kW/ 2,0 kW/ 3 kW

Wymagane zabezpieczenie

16 A (c16)

Regulacja mocy

tak

Montaż

ścienny, sufitowy

Elementy montażowe w zestawie

tak

Pilot zdalnego sterowania w zestawie

tak

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

1500W/ 2000W/ 3000W

Zasilanie

230 V

Moc

1,5 kW/ 2,0 kW/ 3 kW (w zależności od wersji)

Wymagane zabezpieczenie

16 A (c16)

Regulacja mocy

tak

Montaż

ścienny, sufitowy

Elementy montażowe w zestawie

tak

Pilot zdalnego sterowania w zestawie

tak

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU ROMA

POBIERZ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA ROMA

Jeżeli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi, śmiało napisz DO NAS!
JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC.

Produkty powiązane