mission air, missionair, zestaw do ogrzewania podłogowego z folią grzewczą black gold 50 cm, akcesoria montażowe w zestawie
mission air, missionair, zestaw do ogrzewania podłogowego z folią grzewczą black gold 50 cm, akcesoria montażowe w zestawie
mission air, missionair, folia grzewcza z technologią PTC, folia Black gold 50 cm, zestaw montażowy ogrzewanie na prąd
mission air, missionair, regulator temperatury, sterownik temperatury wifi, termostat z przyciskami biały
mission air, missionair, folia grzewcza z technologią PTC, folia Black gold 50 cm, zestaw montażowy ogrzewanie na prąd
mission air, missionair, zbliżenie na folię grzewczą na prąd , folia do grzania na prąd, energooszczędne ogrzewanie
mission air, missionair, zastosowanie folii grzewczej na prąd na podłodze, folia do grzania na prąd, energooszczędne ogrzewanie
mission air, missionair, zastosowanie folii grzewczej na prąd na ścianie, folia do grzania na prąd, energooszczędne ogrzewanie
mission air, missionair, zastosowanie folii grzewczej na prąd na suficie, folia do grzania na prąd, energooszczędne ogrzewanie
mission air, missionair, folia grzewcza z technologią PTC, folia Black gold 50 cm, zestaw montażowy ogrzewanie na prąd
mission air, missionair, folia grzewcza z technologią PTC, folia Black gold 50 cm, zestaw montażowy ogrzewanie na prąd
mission air, missionair, folia grzewcza z technologią PTC, folia Black gold 50 cm, zestaw montażowy ogrzewanie na prąd

Zestawy z folią grzewczą na podczerwień Black Gold PTC 160W/m², szerokość folii 50cm

Zamów nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny system elektrycznego ogrzewania na podczerwień z folią grzewczą Mission Air!

Wybierz odpowiednią powierzchnię oraz idealny pokojowy regulator temperatury.

Folia grzewcza od Mission Air wyróżnia się technologią PTC, pozwalającą na jeszcze niższe zużycie energii. Wraz ze wzrostem temperatury, moc systemu automatycznie maleje, co dodatkowo zabezpiecza przed miejscowym przegrzaniem.

Folia Black Gold objęta jest dożywotnią gwarancją!

W zestawie otrzymasz niezbędne akcesoria instalacyjne, których ilość przedstawiona jest w tabeli w opisie produktu i zależna jest od wielkości zestawu.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz również podkłady izolacyjne oraz folie paroizolacyjne, które kompleksowo uzupełnią Twój system ogrzewania na podczerwień.

 • Kod produktu:ZESTAW IR BG 160W 1m2/2mb,szer.50cm +Taurus
Powierzchnia grzewcza:
Sterownik:

Cena:

338,00 zł
Produkt dostępny w magazynie!

Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł

Opis

mission air, missionair, mission air®, ikonka Dożywotnia gwarancja na folię grzewczą

Dożywotnia gwarancja na folię grzewczą

mission air, missionair, mission air®, ikonka moc maksymalna agregatu

160 W/m² moc jednostkowa

mission air, missionair, mission air®, ikonka Nowoczesna technologia PTC

Nowoczesna technologia PTC

mission air, missionair, mission air®,ikonka 50cm szerokość folii

50cm szerokość folii

mission air, missionair, mission air®, ikonka Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

mission air, missionair, mission air®ikona Ogrzewanie sufitowe

Ogrzewanie sufitowe

mission air, missionair, mission air® iknonka Ogrzewanie ścienne

Ogrzewanie ścienne

mission air, missionair, mission air®ikonka 9 regulatorów do wyboru

9 regulatorów do wyboru

Nowoczesne elektryczne ogrzewanie na podczerwień

missionair, Mission Air, Folia grzewcza IR Black Gold 50cm w rolce

Innowacyjna technologia folii grzewczej na podczerwień - sposób na wygodne ogrzewanie podłogowe

Nowoczesna folia grzewcza na podczerwień to rodzaj niezwykle cienkiego promiennika podczerwieni, który przeznaczony jest do wykorzystania w ogrzewaniu podłogowym, ściennym oraz sufitowym. Może posłużyć również jako ogrzewanie luster, tzw. antypara.

Folia grzewcza skutecznie wytwarza opór elektryczny na pasmach grafitu, który oddawany jest w postaci promieniowania podczerwonego o długiej fali. Dzięki temu ogrzewanie takie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia domowników i nie przenika do głębszych tkanek skóry. 

Zastosowanie folii na podczerwień w ogrzewaniu podłogowym pozwala osiągnąć tak bardzo przez nas lubiany efekt ciepłej podłogi.

Kompletne rozwiązanie!

Szukasz innowacyjnego rozwiązania do ogrzewania domu, które będzie również energooszczędne i komfortowe w użytkowaniu? Nie chcesz kompletować samodzielnie pojedynczych podzespołów?

Skorzystaj z naszej oferty zestawów z folią grzewczą na podczerwień z serii Black Gold o mocy 160 W/m².

Zestawy dostępne są w wielu wariantach, od 1 m² do 30 m². Dzięki temu możesz wybrać idealny produkt dla Ciebie, w metrażu, na jakim chcesz zamontować ogrzewanie podłogowe na podczerwień. W oferowanych zestawach znajdziesz  wszystkie niezbędne elementy, co pozwoli Ci w bardzo krótkim czasie cieszyć się przyjemnie ciepłą podłogą.

Wybierając nasze zestawy z folią grzewczą na podczerwień, nie musisz samodzielnie kompletować całego zestawu z poszczególnych elementów, co dla osób bez odpowiedniej wiedzy,  może okazać się bardzo trudnym zadaniem.

missionair, Mission Air,Folia grzewcza IR Black Gold widoczna w przekroju podłogi w pomieszczeniu
missionair, Mission Air,Folia grzewcza IR Black Gold 50cm w rolce

Działanie folii grzewczej na podczerwień marki Mission Air®

Wytwarzając opór na pasmach grafitu, mata doprowadza do emisji promieniowania podczerwonego, które jest w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia domowników. 

W pierwszej kolejności ciepło emitowane przez folię odczuwalne jest bezpośrednio przez osoby znajdujące się w pomieszczeniu. Dzięki temu zjawisku przyjemna temperatura odczuwalna jest przez nas niezwykle szybko. Nie musimy czekać, aż system nagrzeje powietrze, które dopiero później nas ogrzeje, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego.

W drugiej kolejności system oddziałuje również bezpośrednio na przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. W największym stopniu folią będzie nagrzewała podłogę, pod którą jest zamontowana. W ten sposób uzyskujemy tak bardzo przez nas lubiany efekt ciepłej podłogi, jak w przypadku tradycyjnego wodnego ogrzewania podłogowego.

Nowoczesna technologia PTC

Folie grzewcze na podczerwień Mission Air® z serii Black Gold posiadają technologię PTC, która jest unikalna w swojej klasie!

PTC funkcjonuje na zasadzie wzrostu rezystancji obwodu wraz ze wzrostem temperatury. W następstwie skutkuje to zjawiskiem obniżenia prądu przepływającego przez element grzewczy. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że moc obwodu maleje wraz ze wzrostem temperatury.

Dzięki swojej samoregulacji elementy grzejne PTC nie mogą się przegrzewać, co sprawia, że jest to szczególnie bezpieczna i niezawodna technologia grzewcza.

Zdecydowaną zaletą płynącą z zastosowania technologii PTC jest zauważalnie mniejsze zużycie energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnym systemem grzewczym.

missionair, Mission Air,Folia grzewcza IR Black Gold
missionair, Mission Air,Folia grzewcza IR Black Gold 50cm w rolce

Samodzielny system grzewczy

System ogrzewania z wykorzystaniem folii grzewczych na podczerwień to obecnie najbardziej wydajny i najbardziej energooszczędny system grzewczy dostępny na rynku.

Folie grzewcze charakteryzują się niezwykle szybkim czasem reakcji termicznej, szczególnie w porównaniu z tradycyjnym podłogowym ogrzewaniem wodnym.

Prawidłowo zaprojektowany system z wykorzystaniem folii grzewczych z serii Black Gold, z powodzeniem może pełnić rolę jedynego i samodzielnego ogrzewania w pomieszczeniu.

Dożywotnia gwarancja

Folie grzewcze na podczerwień Mission Air® z serii Black Gold charakteryzują się wzmocnioną strukturą w porównaniu z tradycyjnymi foliami grzewczymi.

Folie te są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i lepiej znoszą próbę czasu. Ich wzmocniona struktura będzie zdecydowaną zaletą w przypadku montażu w pomieszczeniach o nasilonym stopniu ruchu.

Seria Black Gold będzie idealnym wyborem dla: przestrzeni sklepowych, biurowych, magazynowych, ciągów komunikacyjnych, pokoi dziecięcych czy najbardziej intensywnie użytkowanej strefy dziennej w Państwa domach i mieszkaniach.

Warunkiem zachowania pełnej dożywotniej ochrony gwarancyjnej jest wykonanie podłączenia elektrycznego przez uprawnionego elektryka, który dokona odpowiedniego wpisu w wyznaczonym miejscu karty gwarancyjnej.

Gwarancja na termostat pokojowy każdorazowo wynosi 2 lata.

missionair, Mission Air,Folia grzewcza IR Black Gold 50cm trzymana w dłoniach
missionair, Mission Air,Folia grzewcza Black Gold w systemie ściennym
missionair, Mission Air,Folia grzewcza Black Gold w systemie sufitowym
missionair, Mission Air,Folia grzewcza Black Gold w systemie podłogowym

Ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe

System ogrzewania z wykorzystaniem folii grzewczych na podczerwień może być zastosowany jako: system elektrycznego ogrzewania podłogowego, ściennego lub nawet sufitowego.

Zastosowanie folii grzewczej jako ogrzewanie podłogowe pozwoli nam na uzyskanie tak bardzo przez nas lubianego efektu ciepłej podłogi, jak przy tradycyjnym wodnym ogrzewaniu podłogowym. Folia grzewcza na podczerwień może zostać zainstalowana pod podłogą z paneli lub płytek. Każda z tych metod wymaga specjalistycznego schematu montażu, który jest przedstawiony w dalszej części opisu.

System ścienny lub sufitowy rekomendowany jest, jeżeli nie mamy możliwości efektywnego zagospodarowania powierzchni podłogi ze względu np. na: dużą ilość stałej zabudowy meblowej lub chęć zastosowania grubej wykładziny.

Wybierz idealny regulator temperatury

TAURUS

Programowalny regulator pokojowy, wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD. Sterownik pracuje w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika temperatury w pomieszczeniu oraz o dane z przewodowego czujnika temperatury podłogi.

Regulator dostępny jest w wersji białej oraz czarnej.

 • 5 głównych przycisków funkcyjnych
 • wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury w zakresie 5-45°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • bateryjne podtrzymanie ustawień w przypadku zaniku zasilania
 • czujnik temperatury podłogi w zestawie
 • funkcja antyzamarzaniowa
 • stopień ochrony IP20
 • zabezpieczenie 16A

LIBRA WiFi

Programowalny regulator pokojowy, wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD. Model Libra został wzbogacony o funkcję bezprzewodowego sterowania poprzez domową sieć WiFi. Sterownik pracuje w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika temperatury w pomieszczeniu oraz o dane z przewodowego czujnika temperatury podłogi.

Regulator dostępny jest w wersji białej oraz czarnej.

 • regulator z obsługą WiFi
 • współpraca z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa
 • dotykowy panel sterowania
 • wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury w zakresie 5-45°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • czujnik temperatury podłogi w zestawie
 • funkcja antyzamarzaniowa
 • stopień ochrony IP20
 • zabezpieczenie 16A

LEO WiFi

Programowalny regulator pokojowy, wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD. Model Leo umożliwia bezprzewodowe sterowanie poprzez domową sieć WiFi. Sterownik pracuje w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika temperatury w pomieszczeniu oraz o dane z przewodowego czujnika temperatury podłogi.

Regulator dostępny jest w wersji białej oraz czarnej.

 • regulator z obsługą WiFi
 • współpraca z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa
 • dotykowy wyświetlacz
 • elegancki przedni panel wykończony szkłem
 • wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury w zakresie 5-45°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • czujnik temperatury podłogi w zestawie
 • funkcja antyzamarzaniowa
 • stopień ochrony IP20
 • zabezpieczenie 16A

GEMINI WiFi

Radiowy regulator pokojowy, wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD. Zestaw składa się z  bezprzewodowej jednostki sterującej, która może znajdować się w dowolnej części pomieszczenia, oraz z jednostki wykonawczej montowanej w puszcze elektrycznej. System łączy się ze sobą za pomocą fal radiowych. Model Gemini umożliwia bezprzewodowe sterowanie poprzez domową sieć WiFi. Sterownik pracuje w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika temperatury w pomieszczeniu.

Regulator dostępny jest w wersji białej oraz czarnej.

 • regulator z obsługą WiFi
 • współpraca z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa
 • dotykowy wyświetlacz
 • niezależna bezprzewodowa jednostka sterująca
 • łączność radiowa
 • elegancki przedni panel wykończony szkłem
 • wyświetlacz z minimalistyczną i czytelną grafiką
 • zakres regulacji temperatury w zakresie 5-35°C
 • rozbudowane funkcje programowania tygodniowego
 • funkcja sterowania ręcznego i tymczasowego
 • funkcja antyzamarzaniowa
 • stopień ochrony IP20
 • zabezpieczenie 16A
missionair, Mission Air,Akcesoria przyłączeniowe do zestawu z folią grzewczą

Akcesoria montażowe w zestawie

Do zestawu dołączone są poniższe,

niezbędne akcesoria montażowe:

- Puszka podtynkowa 60 mm pod regulator,

- Peszel karbowany ochronny o długości 2 m do przewodów zasilających,

- Rurka ochronna o długości 2,5 m do podłogowego czujnika temperatury*,

- Łuk prowadzący, który gwarantuje zachowanie właściwej krzywizny przejścia rurki ze ściany do struktury podłogi*,

- Podłogowy czujnik temperatury NTC o długości 3 m do sterownika (w komplecie z regulatorem)*

- Przewody zasilające 2,5 mm² w dwóch kolorach**

- Konektory przyłączeniowe CC (konektor typu B, ze złączem na przewody zasilające ułożonym prostopadle do kierunku ułożenia folii grzewczej.)**

- Taśma samowulkanizująca

- Taśma montażowa samoprzylepna

- Stycznik napięciowy***

*nie dotyczy regulatora Gemini

**dokładna ilość akcesoriów zależna jest od wielkości zestawu

***wchodzi w skład zestawów od 22 m²

ILOŚĆ AKCESORIÓW

Wielkość zestawu

Przewody zasilające

Konektory

Taśma samowulkanizująca

Komplet peszli

Taśma MA

Stycznik

1 m² - 1,5 m²

2 x 5 mb

2 szt.

18 cm

1 kpl.

1 szt.

---

2 m² - 2,5 m²

2 x 7,5 mb

4 szt.

36 cm

1 kpl.

1 szt.

---

3 m² - 8 m²

2 x 10 mb

6 szt.

54 cm

1 kpl.

1 szt.

---

10 m² - 12 m²

2 x 13 mb

8 szt.

72 cm

1 kpl.

1 szt.

---

14 m² - 24 m²

2 x 15 mb

10 szt.

90 cm

1 kpl.

1 szt.

od zestawów 22 m² -
1 szt.

24 m² +

2 x 15 mb

12 szt.

100 cm

1 kpl.

1 szt.

1 szt.

Schemat ułożenia folii grzewczej pod panelami

1. Panele
2. Folia paroizolacyjna
3. Folia na podczerwień 
4. Mata izolacyjna.
5. Folia paroizolacyjna.
6. Podłoga (wylewka, płyta OSB/MFP )

missionair, Mission Air, Schemat ułożenia folii grzeczej pod panelami

Schemat ułożenia folii grzewczej pod płytkami

1. Płytki ceramiczne, gresowe, kamienne
2. Elastyczny klej do glazury
3. Grunt
4. Wylewka betonowa
5. Folia paraizolacyjna
6. Uziemienie
7. Folia paraizolacyjna
8. Siatka stalowa nierdzewna
9. Folia paraizolacyjna
10. Folia Grzewcza
11. Folia Paraizolacyjna
12. Taśma dylatacyjna - do wylewki
13. Termoizolacja z styropianu podłogowego
14. Podłoga

missionair, Mission Air,Schemat ułożenia folii grzeczej pod płytkami

Ogrzewanie ścienne

1. Płyta gipsowo - kartonowa
2. Wkręty
3. Folia paroizolacyjna
4. Folia grzewcza MISSION AIR
5. Taśma montażowa
6. Konstrukcja stalowa.
7. Wełna mineralna.
8. Ściana właściwa

missionair, Mission Air,Schemat ułożenia folii grzeczej w systemie ściennym

Ogrzewanie sufitowe

1. Ściana
2. Konstrukcja aluminiowa
3. Folia grzewcza Mission Air
4. Folia paroizolacyjna
5. Płyta gipsowo-kartonowa
6. Konstrukcja podwieszana

Ogrzewanie sufitowe montujemy tam, gdzie nie jest możliwe ogrzewanie podłogowe lub ścienne ze względu na brak wolnej powierzchni. (np. duża ilość zabudowanej podłogi, gruby dywan lub zabudowana ściana)

missionair, Mission Air,Schemat ułożenia folii grzeczej w systemie sufitowym

Schemat instalacji elektrycznej folii grzewczej

1. Zasilanie AC
2. Termostat - sterownik
3. Czujnik temperatury*
4. Równoległe połączenie folii
5. Folia Grzewcza

Uwaga! Jeżeli moc zastosowanego systemu przewyższa zabezpieczenie sterownika należy zastosować stycznik napięciowy.

*nie dotyczy zestawów z regulatorem Gemini

missionair, Mission Air,Schemat podłączenia elektrycznego folii grzewczej
missionair, Mission Air,Schemat podłączenia elektrycznego folii grzewczej

Oszczędzaj z Mission Air®!

Ciągle rosnące koszty tradycyjnego ogrzewania gazowego oraz szybujące w górę ceny węgla zdecydowanie przemawiają na korzyść elektrycznego ogrzewania opartego o folie grzewcze na podczerwień.

Zastosowanie nowoczesnej i unikalnej w swojej klasie technologii PTC w foliach z serii Black Gold pozwala na mniejsze zużycie energii, co przekłada się na niższe rachunki.

Dodatkowo przy zastosowaniu domowej instalacji fotowoltaicznej możemy osiągnąć praktycznie darmowe ogrzewanie w naszym domu!

missionair, Mission Air,Zbliżenie na folię grzewczą Black Gold
missionair, Mission Air,Opakowanie kartonowe do folii grzewczej

Postaw na wysoką jakość

W Mission Air® stawiamy bardzo duży nacisk zarówno na jakość naszych produktów, jak również na najwyższe zadowolenie wszystkich naszych Klientów.

Zamówienia kompletowane są starannie, z troską o najdrobniejsze szczegóły, a do ich realizacji wykorzystywane są solidne, a zarazem ekologiczne opakowania.

Jakie są zalety elektrycznego ogrzewania podłogowego?

Prosty montaż, niewymagający dużych prac remontowych oraz wielu godzin poświęconych na wykonanie całej instalacji,

Niski koszt inwestycji, szczególnie w porównaniu z tradycyjnym wodnym ogrzewaniem podłogowym,

Niezwykła sprawność reakcji w porównaniu z innymi systemami grzewczymi. Nie musimy czekać, aż piec nagrzeje wodę, która następnie odda ciepło do pomieszczenia. Elektryczny przewód grzewczy grzeje praktycznie natychmiastowo po zainicjowaniu pracy,

Prosta obsługa. W połączeniu z programowalnym regulatorem temperatury całość staje się niezwykle inteligentnym, a do tego intuicyjnym w obsłudze systemem dbającym o komfortowe ciepło w naszych domach,

System przyjazny dla środowiska, bez hałasu, bez kurzu i bez zanieczyszczeń,

System ogrzewania podłogowego pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w pomieszczeniu. System jest niewidoczny oraz dyskretny, zapewnia większą elastyczność w tworzeniu idealnego środowiska życia. Jedynym widocznym elementem systemu jest pokojowy regulator temperatury.

Oszczędność! Niskie koszty eksploatacji, na które wpływa niezwykła szybkość reakcji systemu, a także jego wydajność. Co więcej, w połączeniu z systemem paneli fotowoltaicznych, możemy mieć praktycznie darmowe ogrzewanie w naszym domu!

PROGRAM "CZYSTE POWIETRZE" Z MISSION AIR

Zestaw z folią grzewczą GOLD od Mission Air jest zakwalifikowany do udziału w programie "Czyste Powietrze". Dzięki temu programowi, możesz uzyskać dofinansowanie do wymiany nieekologicznego źródła ogrzewania, czyli tradycyjnego "kopciucha" na nowoczesny system ogrzewania w wysokości nawet do 136 200 zł!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

FOLIA BLACK GOLD

Moc grzewcza

160 W/m²

Szerokość folii

50 cm

Grubość folii

⁓0,4 mm

Możliwość cięcia folii

co 25 cm (w wyznaczonym miejscu)

Napięcie

230 V

Maksymalna temperatura folii grzewczej

⁓45℃

Gwarancja na folię grzewczą

dożywotnia

Gwarancja na termostat pokojowy

2 lata

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

FOLIA BLACK GOLD

Moc grzewcza

160 W/m²

Szerokość folii

50 cm

Grubość folii

⁓0,4 mm

Możliwość cięcia folii

co 25 cm (w wyznaczonym miejscu)

Napięcie

230 V

Maksymalna temperatura folii grzewczej

⁓45℃

Gwarancja na folię grzewczą

dożywotnia

Gwarancja na termostat pokojowy

2 lata

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU FOLIA GRZEWCZA

POBIERZ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA FOLIA GRZEWCZA

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Szerokość folii w tej ofercie wynosi 50cm. Posiadamy oczywiście folie grzewcze w innych rozmiarach. Poznaj naszą ofertę.

Moc jednostkowa folii wynosi 160W/m². Całkowita moc folii uzależniona jest od jej powierzchni, np.: system o powierzchni 10m² oznacza moc całkowitą na poziomie 1600W.

Folie grzewcze z serii Black Gold objęte są dożywotnią ochroną gwarancyjną. Warunkiem zachowania gwarancji jest wykonanie podłączenia elektrycznego przez wykfalifikowanego elektryka, który dokona wpisu w wyznaczonym miejscu karty gwarancyjnej.

Wszystkie regulatory objęte są 2-letnią ochroną gwarancyjną. Warunkiem zachowania gwarancji jest wykonanie podłączenia elektrycznego przez wykfalifikowanego elektryka, który dokona wpisu w wyznaczonym miejscu karty gwarancyjnej.

Folię grzewczą możemy przecinać w wyznaczonym co 25cm miejscu (oznaczenie na tylnej stronie folii). W ten sposób możemy dostosować długości poszczególnych pasów folii do wymiarów i układu pomieszczenia.

Seria folii grzewczych Black Gold jest flagowym modelem w naszej ofercie. Struktura folii została dodatkowo wzmocniona, co przekłada się na jej podwyższoną wytrzymałość oraz wydłużony cykl życia.

Folie z serii Black Gold objęte są dożywotnią gwarancją.

Seria Black Silver jest standardową folią grzewczą w ofercie Mission Air. Zapewnia najwyższe parametry grzewcze przy jednocześnie przystępnym koszcie inwestycji.

Folie z serii Black Silver objęte są 10-letnią gwarancją.

Jak najbardziej. W zestawie każdorazowo znajduje się instrukcja montażu wraz z kartą gwarancyjną. Gdyby w trakcie instalacji pojawiły się dodatkowe pytania, nasz zespół ekspertów jest jak najbardziej do Państwa dyspozycji.

Pobierz instrukcję

Folii grzewczej nie wolno montować w miejscach najbardziej narażonych na szczególne występowanie wilgoci, a więc pod brodzikiem, prysznicem lub wanną.

Folię grzewczą na podczerwień możemy montować pod meblami, które posiadają nóżki o min wysokości 3cm i zachowana jest zasada swobodnej cyrkulacji powietrza. Maty nie wolno montować pod meblami, które przylegają do posadzki. W obrębie zastosowania mat nie należy kłaść grubych dywanów ani legowisk dla zwierząt.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Jak najbardziej tak. Szczegółowy schemat montażowy wskazany jest powyżej, w opisie oferty.

Maty grzewczej nie można podłączać do sieci za pomocą zwykłego połączenia wtyczkowego. Mata grzewcza każdorazowo powinna być podłączona do pokojowego regulatora temperatury / sterownika.

Połączenia elektryczne folii grzewczej musi wykonać uprawniony elektryk, który wykona również niezbędne pomiary elektryczne maty grzewczej i instalacji elektrycznej wykluczając ewentualne usterki oraz zapewniając bezpieczną eksploatację systemu grzecznego.

Aby sprawdzić folię grzewczą czy nie jest uszkodzona i działa poprawnie należy wykonać pomiar rezystancji folii (szczegóły w instrukcji montażu).

Wszystkie regulatory wyposażone są w przewodowy czujnik temperatury podłogi, który znajduje się w zestawie (poza regulatorem Gemini, który działa wyłącznie w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika temperatury powietrza).

Zestaw akcesoriów montażowych składa się z puszki podtynkowej pod regulator temperatury, peszla ochronnego na przewody zasilające, peszla ochronnego podłogowego czujnika temperatury*, łuku prowadzącego*, konektorów przyłączeniowych**, taśmy samowulkanizującej**, taśmy montażowej, przewodów zasilających**. 

*pomijając regulator Gemini

**dokłada ilość akcesoriów uzależniona jest od wielkości zestawu

System ogrzewania oparty o folie grzewcze na podczerwień jest obecnie jednym z najbardziej wydajnych, a tym samym najbardziej oszczędnych systemów ogrzewania dostępnych na rynku.

Poszczególne pasy folii grzewczej łączymy ze sobą za pomocą konektorów, taśmy samowulkanizującej oraz przewodów zasilających. Wszystkie niezbędne akcesoria wchodzą w skład zestawu.

Kleszcze zaciskowe zapewniają pewne i profesjonalne zainstalowanie konektorów przyłączeniowych do folii grzewczej. Ponadto kleszcze zaciskowe znacząco przyspieszają proces montażu systemu.

Sklep Mission Air® oferuje specjalistyczne podkłady izolacyjne w wielu wersjach. Sprawdź naszą ofertę!

W naszej ofercie produktowej znajdziecie Państwo również folię paroizolacyjną. Sprawdź naszą ofertę!

Poznaj nasze pozostałe oferty

Jeżeli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi, śmiało napisz DO NAS!
JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC.

Produkty powiązane