mission air, missionair, żółty przewód grzewczy do ogrzewania podłogowego, elektryczne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na prąd
mission air, missionair, żółty przewód grzewczy do ogrzewania podłogowego, elektryczne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na prąd
mission air, missionair, przewód grzejący do ogrzewania podłogowego elektrycznego, solidny przewód grzewczy na prąd
mission air, missionair, energooszczędne ogrzewanie elektryczne, nowoczesne systemy grzewcze, tanie ogrzewanie domu
mission air, missionair, zbliżenie na przewód grzewczy elektryczny, ogrzewanie na prąd, elektryczny kabel grzejny
mission air, missionair, kartony od kabla elektrycznego, żółte opakowania kabla grzewczego, kabel grzewczy w różnych rozmiarach

Przewód grzewczy wewnętrzny MAC-16, 16W/mb, 7,5-154m

Mission Air® MAC-16 to jednostronnie zasilany przewód grzejny, który został zaprojektowany pod kątem wewnętrznych systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego.

Przewód przystosowany jest do montażu w warstwie kleju elastycznego pod płytkami ceramicznymi lub kamiennymi lub w warstwie wylewki samopoziomującej.

Montaż przewodu jest niezwykle prosty i sprawny.

W połączeniu z regulatorem temperatury możesz stworzyć energooszczędne i ekologiczne ogrzewanie podłogowe.

  • Kod produktu:MAC-16/7,5m
Długość:

Cena:

109,00 zł
Produkt dostępny w magazynie!

Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł

Opis

mission air, missionair, mission air®, ikonka 2 lata gwarancji

25 lat gwarancji

mission air, missionair, mission air®, ikonka 16 W/m moc jednostkowa

16 W/m moc jednostkowa

mission air, missionair, mission air®, ikonka 3,6 mm grubość kabla

3,6 mm grubość kabla

mission air, missionair, mission air®,ikonka Napięcie zasilające

Napięcie zasilające

mission air, missionair, mission air®, ikonka pojemność zbiornika paliwa, agregat prądotwórczy

7,5 - 154 m
18 długości

Przewód grzewczy do ogrzewania podłogowego

mission air, missionair, Kabel grzewczy MAC-16 z instrukcją i opakowaniem, przewód grzewczy MAC-16 ogrzewanie elektryczne

Przewód grzewczy MAC-16

Jednostronnie zasilany przewód grzewczy. Dedykowany do wewnętrznych systemów elektrycznych ogrzewania podłogowego. 

Przewód dostosowany do montażu w warstwie kleju elastycznego pod płytkami ceramicznymi czy też kamiennymi, ale również w warstwie wylewki samopoziomującej.

Efektywne i wydajne ogrzewanie podłogowe

System ogrzewania podłogowego oparty na kablu grzewczym MAC-16 może pracować jako:

- samodzielny, jak i podstawowy system ogrzewania w danym pomieszczeniu. Aby przewód sprostał temu zadaniu, zaleca się, by powierzchnia grzewcza pokrywała przynajmniej 2/3 całkowitej powierzchni pomieszczenia, w którym by się znajdował.

- ogrzewanie wspomagające, które wykorzystywane jest np. w celu osiągnięcia efektu ciepłej podłogi w konkretnym pomieszczeniu.

mission air, missionair, kabel grzewczy MAC-16, elektryczne ogrzewanie podłogowe
mission air, missionair, kabel grzewczy MAC-16, elektryczne ogrzewanie podłogowe

Niezwykle prosty montaż

Przewód grzewczy o grubości ok 3,6 mm przystosowany jest do montażu bezpośrednio w warstwie kleju elastycznego pod płytkami. Innym sposobem montażu jest też zatopienie kabla w wylewce samopoziomującej.

Wykorzystując kabel grzewczy od Mission Air®, nie zapomnij o zastosowaniu regulatora temperatury, który umożliwi Ci sterowanie pracą systemu grzewczego.

Pamiętaj o regulatorze temperatury

W celu komfortowego i bezpiecznego korzystania z systemu grzewczego matę należy obowiązkowo podłączyć do pokojowego regulatora temperatury, który pozwoli na sterowanie pracą maty.

W ofercie posiadamy szeroki wybór systemów sterowania. Od najprostszych manualnych regulatorów, przez programowalne regulatory temperatury, po najbardziej zaawansowane sterowniki z możliwością zdalnej obsługi poprzez sieć WiFi.

mission air, missionair, regulator temperatury taurus white, biały regulator temperatury
mission air, missionair, regulator temperatury, szklany regulator temperatury, czany sterownik temperatury
mission air, missionair, biały manualny regulator temperatury, sterownik temperatury white
mission air, missionair, Kabel grzewczy MAC-16 z góry, żółty przewód grzejny

Oszczędzaj z Mission Air!

Ciągle rosnące koszty tradycyjnego ogrzewania gazowego oraz szybujące w górę ceny węgla zdecydowanie przemawiają na korzyść elektrycznego ogrzewania opartego o kable grzewcze.

Dodatkowo przy zastosowaniu domowej instalacji fotowoltaicznej możemy osiągnąć praktycznie darmowe ogrzewanie w naszym domu!

Postaw na wysoką jakość

W Mission Air® stawiamy bardzo duży nacisk zarówno na jakość naszych produktów, jak również na najwyższe zadowolenie wszystkich naszych Klientów.

Zamówienia kompletowane są starannie, z troską o najdrobniejsze szczegóły, a do ich realizacji wykorzystywane są solidne, a zarazem ekologiczne opakowania.

mission air, missionair, Kabel grzejny z instrukcją i opakowaniem, tanie ogrzewanie na prąd

Zalety elektrycznego ogrzewania podłogowego

Prosty montaż, niewymagający dużych prac remontowych oraz wielu godzin poświęconych na wykonanie całej instalacji,

Niski koszt inwestycji, szczególnie w porównaniu z tradycyjnym wodnym ogrzewaniem podłogowym,

Niezwykła sprawność reakcji w porównaniu z innymi systemami grzewczymi. Nie musimy czekać, aż piec nagrzeje wodę, która następnie odda ciepło do pomieszczenia. Elektryczny przewód grzewczy grzeje praktycznie natychmiastowo po zainicjowaniu pracy,

Prosta obsługa. W połączeniu z programowalnym regulatorem temperatury całość staje się niezwykle inteligentnym, a do tego intuicyjnym w obsłudze systemem dbającym o komfortowe ciepło w naszych domach,

System przyjazny dla środowiska, bez hałasu, bez kurzu i bez zanieczyszczeń,

System ogrzewania podłogowego pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w pomieszczeniu. System jest niewidoczny oraz dyskretny, zapewnia większą elastyczność w tworzeniu idealnego środowiska życia. Jedynym widocznym elementem systemu jest pokojowy regulator temperatury.

Oszczędność! Niskie koszty eksploatacji, na które wpływa niezwykła szybkość reakcji systemu, a także jego wydajność. Co więcej, w połączeniu z systemem paneli fotowoltaicznych, możemy mieć praktycznie darmowe ogrzewanie w naszym domu!

PROGRAM "CZYSTE POWIETRZE" Z MISSION AIR

Przewód grzewczy MAC-16 od Mission Air jest zakwalifikowany do udziału w programie "Czyste Powietrze". Dzięki temu programowi, możesz uzyskać dofinansowanie do wymiany nieekologicznego źródła ogrzewania, czyli tradycyjnego "kopciucha" na nowoczesny system ogrzewania w wysokości nawet do 136 200 zł!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

MAC-16

Moc jednostkowa

16 W/m

Długość kabla

7,5 - 154 mb (+2,5 mb przewodu zasilającego)

Napięcie zasilania

230 V

Promień zginania

25 mm

Grubość

3,6 mm

Element grzejny

żyła wielodrutowa

Izolacja przewodnika

XLPE

Izolacja zewnętrzna

PVC

Montaż

w wylewce betonowej lub kleju elastycznym

Przewód zasilający

2-żyłowy z oplotem uziemiającym 

Typ zasilania 

jednostronne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

MAC-16

Moc jednostkowa

16 W/m

Długość kabla

7,5 - 154 mb (+2,5 mb przewodu zasilającego)

Napięcie zasilania

230 V

Promień zginania

25 mm

Grubość

3,6 mm

Element grzejny

żyła wielodrutowa

Izolacja przewodnika

XLPE

Izolacja zewnętrzna

PVC

Montaż

w wylewce betonowej lub kleju elastycznym

Przewód zasilający

2-żyłowy z oplotem uziemiającym 

Typ zasilania 

jednostronne

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU MAC-16

POBIERZ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA MAC-16

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Długość przewodu grzejnego wynosi do wyboru od 7,5 m do 154 m.

Grubość przewodu grzewczego wynosi ok. 3,6 mm.

Moc jednostkowa przewodu grzewczego wynosi 16 W/m. Całkowita moc przewodu uzależniona jest od jego długości np.: przewód o długości 10 mb będzie charakteryzował się mocą całkowitą na poziomie 160 W.

Przewody grzewcze MAC-16 objęte są 25-letnią ochroną gwarancyjną. Warunkiem zachowania gwarancji jest wykonanie podłączenia elektrycznego przez wykfalifikowanego elektryka, który dokona wpisu w wyznaczonym miejscu karty gwarancyjnej.

Przewodu grzewczego nie można docinać ani skracać.

Jak najbardziej. W zestawie każdorazowo znajduje się instrukcja montażu wraz z kartą gwarancyjną. Gdyby w trakcie instalacji pojawiły się dodatkowe pytania, nasz zespół ekspertów jest jak najbardziej do Państwa dyspozycji.

Przewody maty grzewczej nie mogą się krzyżować oraz stykać ze sobą. Grozi to uszkodzeniem izolacji oraz elementu grzewczego.

Przewodu grzewczego nie wolno montować w miejscach najbardziej narażonych na szczególne występowanie wilgoci, a więc pod brodzikiem, prysznicem lub wanną.

Przewód grzewczy możemy montować pod meblami, które posiadają nóżki o min wysokości 3cm i zachowana jest zasada swobodnej cyrkulacji powietrza. Przewodu nie wolno montować pod meblami, które przylegają do posadzki oraz pod stałą zabudową meblową. W obrębie zastosowania przewodu nie należy kłaść grubych dywanów ani legowisk dla zwierząt.

Przewód grzewczy MAC-16 można instalować pod panelami tylko pod warunkiem, że będzie on zatopiony w wylewce samopoziomującej.

Przewód grzewczy nie może być podłączony do sieci za pomocą zwykłego połączenia wtyczkowego. Przewód grzewczy każdorazowo powinien być podłączony do  pokojowego regulatora temperatury

Połączenia elektryczne przewodu grzewczego musi wykonać uprawniony elektryk, który wykona również niezbędne pomiary elektryczne przewodu grzewczego i instalacji elektrycznej wykluczając ewentualne usterki oraz zapewniając bezpieczną eksploatację systemu grzecznego.

Aby sprawdzić przewód grzewczy czy nie jest uszkodzony i działa poprawnie należy wykonać pomiar rezystancji żyły grzewczej (szczegóły w instrukcji montażu).

Przewód grzewczy należy zdemontować oraz zainstalować nowy przewód grzewczy. Korzystanie z uszkodzonego przewodu jest niedopuszczalne.

Jeżeli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi, śmiało napisz DO NAS!
JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC.

Produkty powiązane