Inteligentne gniazdka Wi-Fi - Zdalna kontrola, oszczędność energetyczna, bezpieczeństwo!

Inteligentne gniazdka Wi-Fi - Zdalna kontrola, oszczędność energetyczna, bezpieczeństwo!

W dzisiejszym świecie dynamicznych technologii i życia w biegu, inteligentne gniazdko wifi staje się nieodłączną częścią nowoczesnych domów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zwiększyć komfort życia, oszczędzać energię i zapanować nad domowymi urządzeniami. To nie tylko urządzenia - to klucz do niezrównanego komfortu, oszczędności energii i pełnej kontroli nad swoim otoczeniem! Poniżej przedstawiamy, dlaczego inteligentne gniazdo wifi elektryczne to kluczowy element do stworzenia SMART HOME.

Z tego wpisu dowiesz się:

1. Czym wyróżnia się SMART HOME?
2. Dlaczego warto stworzyć SMART HOME?
3. Urządzenia SMART HOME dostępne w firmie Mission Air.
4. Funkcje które dają Ci urządzenia SMART HOME

1. Czym się wyróżnia SMART HOME

SMART HOME, czyli inteligentny dom, wyróżnia się szeregiem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które mają na celu zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej mieszkańców.

Oto kilka kluczowych cech, które wyróżniają SMART HOME:

 1. Automatyzacja:

  • Inteligentne domy posiadają systemy automatyzacji, które pozwalają na zdalne sterowanie różnymi funkcjami w domu, takimi jak oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja czy rolety. To oznacza, że możesz dostosować środowisko w domu do swoich preferencji z dowolnego miejsca na świecie.

 2. Zdalna kontrola:

  • Dzięki technologii internetu rzeczy i inteligentne urządzenia, mieszkańcy mogą zdalnie monitorować i kontrolować różne aspekty swojego domu za pomocą smartfonów lub tabletów. To umożliwia zarządzanie urządzeniami nawet podczas nieobecności w domu.

 3. Efektywność energetyczna:

  • Systemy zarządzania energią w inteligentnych domach pozwalają na optymalne wykorzystanie zasobów energetycznych. Automatyczne regulacje termiczne, kontrola zużycia energii przez urządzenia oraz inteligentne oświetlenie przyczyniają się do obniżenia rachunków za prąd.

 4. Bezpieczeństwo:

  • SMART HOME oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak inteligentne kamery monitorujące, czujniki ruchu, czujniki dymu i zalania. Mieszkańcy mogą otrzymywać powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach oraz zdalnie kontrolować systemy alarmowe.

 5. Integracja urządzeń:

  • Inteligentne urządzenia różnych producentów mogą być zintegrowane w jeden system, co pozwala na spójne zarządzanie wszystkimi funkcjami domu. To eliminuje potrzebę obsługi wielu aplikacji i zapewnia pełną spójność działania.

 6. Dostosowanie do preferencji:

  • SMART HOME uczy się preferencji mieszkańców i dostosowuje środowisko do ich zwyczajów. To może obejmować automatyczne regulacje temperatury w zależności od pór roku czy preferowanego harmonogramu oświetlenia.

 7. Komunikacja między urządzeniami:

  • Urządzenia w inteligentnym domu komunikują się ze sobą, co pozwala na współpracę i efektywne reagowanie na zmienne warunki. Na przykład, jeśli czujnik dymu wykryje zagrożenie, system może automatycznie wyłączyć piec gazowy.

SMART HOME to zintegrowane środowisko, w którym technologia służy poprawie jakości życia mieszkańców, zapewniając jednocześnie oszczędność, bezpieczeństwo i wygodę. Wszystko to zapewni gniazdo elektryczne SMART PLUG. 

2. Dlaczego warto stworzyć swój inteligenty dom?

 1. Nowoczesny sposób życia:

  • Posiadanie inteligentnego domu jest oznaką gotowości na nowoczesność i dostosowanie się do dynamicznie zmieniającego się świata. To również świadectwo o gotowości do korzystania z nowych technologii dla poprawy codziennego życia.

 2. Innowacyjność i prestiż:

  • Inteligentny dom jest uznawany za innowacyjne i prestiżowe rozwiązanie. Posiadanie zaawansowanych technologicznie systemów w domu może być postrzegane jako wyraz statusu i zainteresowania nowoczesnymi trendami.

 3. Elastyczność i dostosowanie:

  • Systemy inteligentnego domu są elastyczne i łatwo dostosowywalne do zmieniających się potrzeb mieszkańców. Nowe urządzenia i funkcje mogą być łatwo integrowane, co umożliwia rozwijanie i aktualizowanie systemu w miarę postępującego rozwoju technologicznego.

 4. Eko-świadomość:

  • Inteligentne domy często wspierają zrównoważony rozwój i oszczędność energii. W ten sposób, decydując się na taki system, można świadomie przyczynić się do ochrony środowiska, co jest dla wielu osób ważnym aspektem.

 5. Bezpieczeństwo emocjonalne:

  • Wiedza o zdolności do zdalnego monitorowania domu, sprawdzania stanu zabezpieczeń czy zdalnego zarządzania urządzeniami może przyczynić się do większego poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego. Nie musisz się więcej zastanawiać czy odłączyłeś żelazko z prądu. Dzięki urządzeniu SMART PLUG możesz w łatwy sposób odciąć urządzenie od zasilania.

Tworzenie inteligentnego domu to decyzja, która przekracza kwestie funkcjonalne, sięgając również obszaru stylu życia, wartości i aspiracji mieszkańców. To inwestycja w nowoczesność, elastyczność i unikalność, które nadają przestrzeni życiowej niepowtarzalny charakter.

3. Inteligentne urządzenia dostępne w Mission Air

  • SMART PLUGUrządzenie smart plug, znane również jako inteligentna wtyczka, czy też gniazdko elektryczne wifi smart, pełni rolę rozbudowanego i zdalnie sterowanego gniazdka elektrycznego. Podłączenie inteligentnego gniazdka jest bardzo proste, wystarczy włożyć je do kontaktu i następnie włożyć wtyczkę urządzenia które chcemy kontrolować. Używanie urządzenia i dodanie urządzenia, którym chcemy sterować jest banalnie proste. Główną funkcją, które daje inteligentne gniazdko tuya, jest umożliwienie użytkownikom zdalnego zarządzania zasilaniem podłączonych do niego urządzeń elektrycznych. Urządzenie współpracuje z systemem IOs oraz Android. Urządzenie posiada funkcję:

   • Obsługa bezprzewodowa Wi-Fi oraz Bluetooth

   • Współpraca z aplikacjami mobilnymi: TUYA SMART / SMART LIFE

   • Możliwość obsługi głosowej asystenta Amazon Alexa / Google Assistant

   • Niezwykle sprawna i prosta konfiguracja

   • Zabezpieczenie prądowe aż 16A (3680W)

   • Rozbudowana funkcja TIMER- programator czasowy z wieloma funkcjami i trybami do wyboru

   • Możliwość pomiaru zużycia energii elektrycznej, rozbudowane statystyki, dzienniki poboru prądu.


   Funkcje, które posiada gniazdo smart home SMART PLUG:

   Mnóstwo funkcji Smart Plug

   Inteligentna wtyczka SMART PLUG wyposażony jest w wiele funkcji takich jak:

   ODLICZANIE CZASOWE

   Funkcja ta pozwala na ustawienie czasu, po jakim zasilanie w gniazdku zostanie wyłączone.

   PROGRAMATOR

   Dzięki tej funkcji mamy możliwość ustawienia kilku indywidulanych planów pracy dla podłączonego urządzenia do inteligentnego gniazdka. Możemy ustalić konkretne dni i godziny, w których urządzenie ma być włączone czy wyłączone.

   TRYB AUTOMATYCZNY

   Funkcja ta pozwala na zapamiętanie czasu przez jaki, podłączone do niego urządzenie, ma być aktywne. 

   TWORZENIE SCEN

   Możliwość zastosowania kliku inteligentnych gniazdek od Mission Air® i stworzenie wspólnego, zależnego systemu np. możemy ustawić, że gdy jedna wtyczka zakończy pracę, to inna automatycznie zacznie działać np. po upływie 5 minut.

   STEROWANIE GŁOSOWE

   Inteligentne gniazdko w pełni współpracuje z asystentami głosowymi takimi jak Google Assistant (Google Home) czy Amazon Alexa (Echo). Do włączenia i wyłączenia wystarczy komenda głosowa. Dzięki integracji z asystentami głosowymi użytkownik może dołączyć do istniejących już w domu urządzeń inteligentnych bez obaw, że nie będą ze sobą kompatybilne.

   STEROWANIE BLUETOOTH

   Funkcja, która pozwala na sterowanie gniazdkiem, nawet w przypadku zaniku połączenia internetowego.

   STATYSTYKI PRACY

   Poza sterowaniem energią elektryczną w domu Smart Plug prowadzi również statystyki zużycia energii elektrycznej. Urządzenie dokładnie mierzy, sprawdza i zapisuje pobór energii przez urządzenie, z którym współpracuje. 

   ZDALNE ZARZĄDZANIE

   Dzięki smart plugowi można zdalnie kontrolować zasilanie podłączonych urządzeń. To oznacza, że możesz włączać i wyłączać urządzenia nawet zdalnie, za pomocą aplikacji na smartfonie lub innym urządzeniu.

   OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

   Możliwość zdalnego wyłączania urządzeń, gdy nie są używane, przyczynia się do oszczędności energii i obniżenia rachunków za prąd.

   HARMONOGRAMY CZASOWE

   Smart plug pozwala na ustawianie harmonogramów czasowych dla urządzeń, co umożliwia automatyczne zarządzanie ich zasilaniem w określonych godzinach.

   ŚWIADOME ZARZĄDZANIE DOMEM

   Dzięki smart plugowi można bardziej świadomie zarządzać domem, kontrolując zużycie energii, ograniczając zbędne wydatki i dostosowując pracę urządzeń do własnych potrzeb.

   SMART PLUG kupisz tutaj.

 • Gniazdkowy regulator temperatury NEST Wi-Fi:

  Programowalny termostat gniazdowy NEST pozwoli zamienić standardowe urządzenie grzewcze w inteligentne rozwiązanie dla Twojego domu!

  Zastosowanie regulatora NEST pozwala na:

  • Ustawienie konkretnie zadanej temperatury otoczenia (w zakresie 5-35℃)

  • Stworzenie indywidualnych programów czasowych (4 oddzielne programy do dowolnej konfiguracji)

  • Sterowanie wszystkimi funkcjami z poziomu aplikacji mobilnej w Twoim smartfonie lub tablecie

  Sterowanie temperaturą jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Dodatkowe zalety i funkcje regulatora NEST:

  OCHRONA PRZEZ ZAMARZANIEM

  Funkcja ta pozwala na automatyczne włączenie zasilania w podłączonym urządzeniu, gdy w pomieszczeniu temperatura spadnie poniżej 5℃.

  BLOKADA PRZED DZIEĆMI

  Funkcja, która pozwala na zablokowanie panelu sterownia, by dzieci nie miały możliwości zmiany ustawień.

  KALIBRACJA TEMPERATURY

  Funkcja służąca do kalibracji wskazań temperatury pomieszczenia, gdy rzeczywista temperatura w pomieszczeniu różni się od temperatury wskazywanej przez termostat.

  Poznaj szerokie zastosowanie regulatora NEST:

  Programowalny termostat od Mission Air® znajdzie swoje zastosowanie w obsłudze takich urządzeń jak:

  - grzejnik elektryczne, konwektorowe czy olejowe,
  - nagrzewnice,
  - konwektory,
  - płyty grzewcze,
  - panele na podczerwień,
  - wentylatory,
  - klimatyzatory z funkcją grzania,
  - elektryczne suszarki do ręczników,
  - kominki elektryczne.

  Urządzenie NEST kupisz tutaj.

Programowalny termostat gniazdowy SMART NEST to przełomowa innowacja, która odmienia konwencjonalne podejście do ogrzewania. Przynosi ze sobą nie tylko nowoczesność, ale także szereg wyjątkowych funkcji, które zdecydowanie wyróżniają to urządzenie na tle tradycyjnych rozwiązań.

Dzięki regulatorowi SMART NEST możesz:

 1. Precyzyjne Ustawienia Temperatury:

  • Swobodnie dostosuj temperaturę otoczenia do swoich preferencji, wybierając tryb chłodzenia lub grzania.
 2. Personalizowane Programy Czasowe:

  • Stwórz aż trzy osobne programy czasowe, dostosowane do różnych części dnia i nocy, zapewniając optymalne warunki termiczne.
 3. Zdalne Sterowanie z Poziomu Aplikacji:

  • Całkowita kontrola nad funkcjami termostatu prosto z aplikacji mobilnej na Twoim smartfonie lub tablecie. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, reguluj temperaturę w swoim domu.

Zarządzanie temperaturą stało się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Dzięki SMART NEST możesz cieszyć się komfortem, efektywnością energetyczną i łatwością obsługi, łącząc w jednym urządzeniu wszystkie zalety inteligentnego sterowania temperaturą.

Gniazdkowy regulator SMART NEST

Programowalny termostat gniazdkowy SMART NEST to inteligentne rozwiązanie do twojego domu!

Wykorzystanie regulatora SMART NEST pozwoli Ci:
- ustawienie konkretnie zadanej temperatury otoczenia w dwóch trybach pracy (chłodzenia i grzania)
- stworzenie indywidualnych programów czasowych (tryb tygodniowy + sobota + niedziela)
- sterowanie wszystkimi funkcjami z poziomu aplikacji mobilnej w telefonie.

Obsługa za pomocą sieci Wi-Fi

Ogromną zaletą urządzenia SMART NEST jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji w urządzeniu mobilnym. 

Z wykorzystaniem aplikacji mobilnej TUYA SMART można z dowolnego miejsca obsługiwać regulator gniazdkowy SMART NEST. Włączając aplikację, można ustawić temperaturę zadaną jeszcze przed dotarciem do domu oraz sprawdzić, czy wyłączyliśmy grzejnik podłączony do gniazdka.

Dodatkowe zalety urządzenia SMART NEST

TRYB RĘCZNY

Możesz ustawić konkretną temperaturę z poziomu urządzenia.

BLOKADA PRZED DZIEĆMI

Funkcja, która pozwala na zablokowanie panelu sterownia, by dzieci nie miały możliwości zmiany ustawień.

TRYB PROGRAMOWALNY

Pozwala na zaprogramowanie urządzenia według swoich potrzeb! 

TRYB WAKACYJNY

Idealna funkcja na dłuższe pobyty poza domem. Nie musisz się martwić o podłączone urządzenia w domu.

Urządzenie SMART NEST kupisz tutaj.

Zdalna kontrola urządzeń - gdziekolwiek jesteś!

Dzięki inteligentnym gniazdkom Wi-Fi zyskujesz zdalną kontrolę nad podłączonymi urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie. Inteligentne gniazdka Wi-Fi to symfonia nowoczesności i komfortu, którą możesz dostosować do swojego stylu życia. Dzięki nim, Twoje preferencje stają się kluczowym elementem domowej przestrzeni, tworząc idealne warunki dla codziennego funkcjonowania.

Oszczędność energetyczna - monitoruj i zarządzaj zużyciem!

Inteligentne gniazdka pozwalają na precyzyjne monitorowanie zużycia prądu przez urządzenia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy zalewający rachunki za prąd chcą zapanować nad kosztami.

Bezpieczeństwo domu - odetnij dostęp w zdalny sposób!

Zapomniane włączone urządzenia? To już przeszłość. Inteligentne gniazdko elektryczne umożliwia zdalne odłączanie urządzeń, eliminując stres związany z pozostawionym żelazkiem czy prostownicą. 

Skorzystaj z okazji i wprowadź inteligencję do domu!

Inteligentne gniazdka Wi-Fi to nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale i klucz do oszczędzania energii, zarządzania domowymi urządzeniami oraz zwiększenia bezpieczeństwa. Dołącz do fali inteligentnych technologii i ucz swoje mieszkanie nowoczesnym standardom życia! 

Wejdź na naszą stronę i ciesz się produktami SMART HOME.