mission air, missionair, podgrzewacz wody na działkę, tanie ogrzewania wody, ekologiczny podgrzewacz, ogrzewanie na prąd,
mission air, missionair, podgrzewacz wody na działkę, tanie ogrzewania wody, ekologiczny podgrzewacz, ogrzewanie na prąd,
mission air, missionair, bieżące ogrzewanie wody, przepływowy podgrzewacz wody, elektryczny podgrzewacz wody, bojler
mission air, missionair, podgrzewacz wody z wyświetlaczem lcd, podgrzewacz wody z termostatem, pogrzewacz wody elektryczny
mission air, missionair, podgrzewacz wody z przyciskami, mały podgrzewacz wody, pogrzewacz wody do domku letniskowego
mission air, missionair, podgrzewacz wody na prąd, zgrabny podgrzewacz wody, elektryczne ogrzewanie wody, elektryczne grzanie
mission air, missionair, podgrzewacz wody do małej łazienki, mocny podgrzewacz wody, solidny podgrzewacz wody, energooszczędny
mission air, missionair, podgrzewacz wody na prąd, podgrzewacz wody zakończony wtyczką, elektryczne grzanie wody,
mission air, missionair, podgrzewacz wody na działkę, tanie ogrzewania wody, ekologiczny podgrzewacz, ogrzewanie na prąd,

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody HYDRO FAST

Przepływowy podgrzewacz wody, jakim jest model HYDRO FAST, oferuje niezwykle efektywne i bieżące podgrzewanie wody, bez konieczności jej magazynowania w zbiorniku. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje szybkie dostarczanie ciepłej wody w momencie jej potrzeby.

Podgrzewacz HYDRO FAST wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz temperatury, który pozwala dokładnie kontrolować i dostosowywać temperaturę wody. Dotykowe przyciski funkcyjne ułatwiają intuicyjne korzystanie z urządzenia.

Warto zaznaczyć, że model HYDRO FAST należy do najmocniejszych podgrzewaczy wody z serii Mission Air®, które są specjalnie zaprojektowane do zasilania 230V. Dzięki temu można być pewnym, że urządzenie zapewni optymalną wydajność i efektywność w domowych warunkach.

Gwarancja na ten model wynosi 2 lata.

  • Kod produktu:HYDRO FAST 7,5kW

Cena:

899,00 zł
Produkt dostępny w magazynie!

Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®


Opis

mission air, missionair, mission air®, ikonka 2 lata gwarancji

2 lata gwarancji

mission air, missionair, mission air®, ikonka Cyfrowy termostat

Cyfrowy termostat

mission air, missionair, mission air®, ikonka Wymagane zabezpieczenie

Wymagane zabezpieczenie

mission air, missionair, mission air®ikonka Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Przepływowy podgrzewacz wody HYDRO FAST

mission air, missionair,Podgrzewacz wody HYDRO FAST

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody HYDRO FAST

Przepływowy podgrzewacz wody HYDRO FAST to idealne rozwiązanie, które zapewnia niezawodne i natychmiastowe podgrzanie wody bez konieczności zbędnego magazynowania jej. Produkt wyposażony w zestaw funkcji, które sprawią, że korzystanie z niego będzie naprawdę komfortowe.

Przygotowanie ciepłej wody jeszcze nigdy nie było takie proste!

Najmocniejszy model pod zasilanie 230V

Model HYDRO FAST to najmocniejszy podgrzewacz wody dostępny w ofercie marki Mission Air®. Jego specjalne przystosowanie pod zasilanie 230 V oznacza, że może być łatwo i wygodnie podłączony do standardowego gniazdka elektrycznego w Twoim domu.

mission air, missionair,Przepływowy podgrzewacz wody Hydro Fast
mission air, missionair,Hydro Fast z kablem

Zastosowanie przepływowego podgrzewacza wody

Hydro Fast znajdzie swoje zastosowanie w wielu miejscach. Szczególnie sprawdzi się tam, gdzie nie ma możliwości dostarczania ciepłej wody bezpośrednio z sieci.

Podgrzewacz wody HYDRO FAST dostarczy ciepłą wodę między innymi:

  • w łazienkach,

  • na działkach rekreacyjnych,

  • w kempingach.

Są to tylko przykładowe miejsca! Jeśli masz inne miejsce, gdzie chciałbyś zamontować to śmiało, spróbuj! Dzięki ogrzewaczom wody nie musisz martwić się o brak ciepłej wody!

PAMIĘTAJ, aby nie montować podgrzewacza wody wewnątrz kabiny prysznicowej!

Wygodne sterowanie podgrzewaczem przepływowym HYDRO FAST

Podgrzewacz wody z serii Hydro FAST wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz temperatury wody oraz dotykowy panel sterowania.

Cyfrowy wyświetlacz temperatury wody pozwala na bieżąco monitorować i odczytywać aktualną temperaturę dostarczanej wody. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pewność, że używasz wody o idealnej temperaturze, dopasowanej do Twoich preferencji.

Dodatkowo, dotykowy panel sterowania umożliwia łatwe i intuicyjne ustawianie parametrów podgrzewacza wody. Wystarczy lekki dotyk, aby dostosować temperaturę lub inne ustawienia według własnych preferencji. Bez skomplikowanych przycisków i zbędnych kroków, możesz szybko i wygodnie dostosować podgrzewacz do swoich potrzeb.

Dzięki połączeniu cyfrowego wyświetlacza temperatury i dotykowego panelu sterowania, nasz podgrzewacz wody oferuje wyjątkową prostotę obsługi i precyzję. Niezależnie od Twoich wymagań, nasz podgrzewacz wody zapewni Ci komfort i wygodę korzystania z ciepłej wody o idealnej temperaturze.

mission air, missionair,Podgrzewacz Hydro Fast cały z kablem
mission air, missionair,Hydro Fast z kablem

Energooszczędne rozwiązanie w twoim domu!

Ogrzewacze wody zasilane są energią elektryczną. Pobierają ją tylko w momencie faktycznego przepływu wody. Hydro Fast nie zużywa energii elektrycznej, gdy jest niewykorzystywany!

Dzięki wykorzystaniu podgrzewacza wody od Mission Air® zużycie energii elektrycznej w twoim domu znacznie spadnie, a uzyskanie ciepłej wody będzie szybkie i proste!

Wysoka wydajność podgrzewacza wody

W naszej ofercie elektryczny przepływowy podgrzewacz wody dostępny jest w mocy 7,5 kW. Bezproblemowo zaopatrzy w ciepłą wodę zlew, umywalkę, czy też prysznic.

Model z serii Hydro Fast pozwala na ustawianie temperatury wody w zakresie 30℃ - 55℃.

Ponadto podgrzewacz wody wyposażony jest w ogranicznik temperatury wody na poziomie 65℃ oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem elementu grzejnego wynoszące 90℃.

Minimalnym przepływem wody, który uaktywnia urządzenie do podgrzewania to zaledwie 1,5 l/ min.

Dokładne parametry przepływowego podgrzewacza znajdziecie poniżej!

mission air, missionair,Podgrzewacz Hydro Fast cały z kablem
mission air, missionair,Hydro Fast z kablem

Jak wybrać odpowiedni podgrzewacz wody?

Przy wyborze elektrycznego podgrzewacza wody warto pomyśleć, jakie funkcję miałby on spełniać dla nas. Ważnymi parametrami przy wyborze elektrycznego podgrzewacza wody są:

  • Zapotrzebowanie na ciepłą wodę - Przepływowe podgrzewacze wody są zazwyczaj bardziej odpowiednie dla mniejszych gospodarstw domowych o mniejszym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę. Jeśli planujesz używać wody jednocześnie w kilku miejscach, na przykład w łazience i kuchni, możesz potrzebować większego podgrzewacza lub rozważyć inne rodzaje podgrzewaczy, takie jak bojlery z zasobnikiem.

  • Wydajność elektryczna - Podgrzewacze wody Mission Air® pobierają energię elektryczną, tylko podczas korzystania z urządzenia. Dzięki temu są one energooszczędne.

  • Przepływ wody i ciśnienie - Upewnij się, że przepływ wody oferowany przez podgrzewacz jest wystarczający dla Twoich potrzeb. Sprawdź, jaki jest maksymalny przepływ wody, jaki może obsłużyć urządzenie, aby mieć pewność, że będzie spełniać Twoje wymagania.

  • Temperatura wody - Upewnij się, że podgrzewacz wody oferuje możliwość regulacji temperatury wody do pożądanych ustawień. Ważne jest, abyś mógł dostosować temperaturę do swoich preferencji i potrzeb.

Od czego zależy wydajność podgrzewacza wody?

Wydajność podgrzewacza wody uzależniona jest od przepływu wody!

Im większy przepływ wody, tym wydajność podgrzewacza może być mniejsza. Im mocniejszy model wybrany z naszej oferty, tym mniej zauważalne będzie to zjawisko.

mission air, missionair,Podgrzewacz Hydro Fast cały z kablem

WYDAJNOŚĆ PODGRZEWACZA WODY HYDRO FAST!

PODGRZEWACZ WODY HYDRO FAST

Temperatura wody na wejściu wynosi 10℃.

- Przy przepływie 3 l/min woda podgrzeje się o 35℃, czyli temperatura wody podgrzanej będzie wynosiła 45℃.

- Przy przepływie 6 l/min woda podgrzeje się o 18℃, czyli temperatura wody podgrzanej będzie wynosiła 28℃.

UWAGA!

Przepływowy podgrzewacz wody jest urządzeniem, którego montaż oraz podłączenie powinny być wykonane przez uprawnionego elektryka. Podgrzewacz wymaga stałego podłączenia do instalacji elektrycznej.

Przed dokonaniem zakupu prosimy o upewnienie się, czy Państwa instalacja elektryczna jest przystosowana do podgrzewacza o danych parametrach.

Każde urządzenie poddawane jest testom jakościowym tuż po procesie produkcyjnym. Śladowa ilość wody w okolicy podłączenia jest naturalnym zjawiskiem.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

mission air, missionair, podgrzewacz wody HYDRO FAST

HYDRO FAST

Moc grzewcza

7,5 kW

Zasilanie

230 V, 50/60 Hz

Przeznaczenie

umywalka/ zlew, prysznic

Przekrój przewodu

3 x 6 mm²

Zakres regulacji temperatury wody

30℃ - 55℃

Wyświetlacz

cyfrowy LCD

Sterowanie

dotykowe przyciski

Nominalny pobór prądu

30,7 A

Wymagane zabezpieczenie

40 A

Średnica króćców przyłączeniowych

G 1/2"

Ciśnienie wody zasilającej

jednostronne0,02 - 0,06 MPa

Przepływ wody aktywujący podgrzewanie

1,5 l/ min

Ogranicznik temperatury wody

65℃

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

95℃

Stopień ochrony

IP25

Wydajność

Δ25℃ - 4 l/min

Wymiary

360 x 220 x 90 mm

Waga

4 kg

POBIERZ KARTĘ PRODUKTU HYDRO FAST

POBIERZ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA HYDRO FAST

Jeżeli masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi, śmiało napisz DO NAS!
JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC.